Yardım Poco X6 Pro Bootloader Sorunu

morpheuspm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Morpheus
Cihazım
11T
Konular
1
10 gün önce başıma gelen şey. Öncelikle geçmiş olsun, maalesef kilidi açma şansınız yok (bildiğim kadarıyla yok) Sorun şurada, siz direnç kayıtlı tel aldınız (yanılmıyorsam) ve imeiler değişti tabi. Bununla birlikte imeiler değiştiği için, mi unlock telefonu orijinal xiaomi olarak görmüyor. Eski imeilere dönseniz bile artık çaresi yok, yok denecek kadar az bir ihtimal ve o ihtimal de aşırı pahalı. Başıma geldi arkadaşa sattım. Size tavsiyem eğer kilitsiz kullanamazsanız (benim gibi) cihazı elden çıkarın ama karşı tarafa söyleyin bunu yine de.
evet hocam cihaza direnç + imei işlemi yapıldı ne kadar istiyorlar açmaya
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam cihaz çin cihazı ise zaten siz açamazsınız hiç uğraşmayın. Ben TR cihaz aldığınızı varsayarak yapılması gerekenleri anlattım. Forumda daha detaylı bilgi verecek arkadaşlar var, belki uğrarlar konuya.
hocam fiyatı çok uçuk değilse açtırırım ama tam tersi ise kapalı kalsın öyle kullanırım

arruna

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Kamu
Konular
10
evet hocam cihaza direnç + imei işlemi yapıldı ne kadar istiyorlar açmaya
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam fiyatı çok uçuk değilse açtırırım ama tam tersi ise kapalı kalsın öyle kullanırım
cihazın bedelinin yarısı ama sorun şu ki; garanti verilmiyor. hiç uğraşmayın kullanın öyle.

Üst Alt