Yardım Poco X6 Pro Bootloader Sorunu

morpheuspm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Morpheus
Cihazım
11T
Konular
1
Cihazımın BL kilidini açamıyorum basvurumu yaptım 72 saat verdi hemen ardından xiaomi comminity uygulamasından başvurdum hesap hatası verdi 8/29 da tekrar dene dedi 72 saat geçtikten sonra açmayı denediğimde cihaz etkinleştirilmedi cihazı etkinleştirin tekrar deneyin hatasını aldım hesap hatası verdiği için mi açılmadı yoksa başka bir sorun veya yanlış yaptığım birşey mi var yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler şimdiden

Rıdvan423

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi6
Konular
30
Cihazımın BL kilidini açamıyorum basvurumu yaptım 72 saat verdi hemen ardından xiaomi comminity uygulamasından başvurdum hesap hatası verdi 8/29 da tekrar dene dedi 72 saat geçtikten sonra açmayı denediğimde cihaz etkinleştirilmedi cihazı etkinleştirin tekrar deneyin hatasını aldım hesap hatası verdiği için mi açılmadı yoksa başka bir sorun veya yanlış yaptığım birşey mi var yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler şimdiden
Mı flash unlock ile açabilirsiniz. Yada mı tools ile

2311DRK48G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

morpheuspm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Morpheus
Cihazım
11T
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
maalesef olmadı

njlos53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Njlos78
Cihazım
Poco x4 pro 5g
Konular
2
Mi hesabınızı ayarlar bölümünde eklediniz mi, ayrıca ayarlarda oluşturmanız gereken geliştirici seçeneklerini aktif hale getirerek usb hata ayıklamasını aktif ettinizmi ve diğer ayarları yaptınızmı ? Bunları yaptıktan sonra telefonunuzu fastboot moduna alıp Mi Unlock uygulamasını yönetici olarak çalıştırdıktan sonra boatloader kilitini açabilirsiniz. Ben bu konuyu burada anahatları ile yazdım. Gerekli sürücüleri de bilgisayara yüklemek gerekiyor. Bu konuda bütün detayları bilerek ve yerine getirerek kiliti açmak gerekir.

morpheuspm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Morpheus
Cihazım
11T
Konular
1
Hocam topluluk uygulamasında 30 günlük aktif hesabınız var mı?
hayır hocam 1 haftalık hesap daha
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi hesabınızı ayarlar bölümünde eklediniz mi, ayrıca ayarlarda oluşturmanız gereken geliştirici seçeneklerini aktif hale getirerek usb hata ayıklamasını aktif ettinizmi ve diğer ayarları yaptınızmı ? Bunları yaptıktan sonra telefonunuzu fastboot moduna alıp Mi Unlock uygulamasını yönetici olarak çalıştırdıktan sonra boatloader kilitini açabilirsiniz. Ben bu konuyu burada anahatları ile yazdım. Gerekli sürücüleri de bilgisayara yüklemek gerekiyor. Bu konuda bütün detayları bilerek ve yerine getirerek kiliti açmak gerekir.
hesap ilişkilendirildi
oem kilit açma açık
usb hata ayıklma açık
driverlar yüklü
sedece topluluktaki hesap 1 haftalık ondan olabilr mi

Son düzenleme:

draqpit42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
2
hayır hocam 1 haftalık hesap daha
30 günü doldurmadan başvuru yapamazsınız hocam. HyperOs yazılımında BL kilidi açmak için Xiaomi Topluluk hesabının en az 30 gün aktif olarak kullanılması gerekiyor. 30 günü doldurunca uygulama üzerinden kilit açma başvurusu yapıyorsunuz. Kabul edilirse Mi Unlock üzerinden 72 saat sonrasında açabilirsiniz.

morpheuspm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Morpheus
Cihazım
11T
Konular
1
30 günü doldurmadan başvuru yapamazsınız hocam. HyperOs yazılımında BL kilidi açmak için Xiaomi Topluluk hesabının en az 30 gün aktif olarak kullanılması gerekiyor. 30 günü doldurunca uygulama üzerinden kilit açma başvurusu yapıyorsunuz. Kabul edilirse Mi Unlock üzerinden 72 saat sonrasında açabilirsiniz.
anladım hocam sağolun

arruna

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Kamu
Konular
10
10 gün önce başıma gelen şey. Öncelikle geçmiş olsun, maalesef kilidi açma şansınız yok (bildiğim kadarıyla yok) Sorun şurada, siz direnç kayıtlı tel aldınız (yanılmıyorsam) ve imeiler değişti tabi. Bununla birlikte imeiler değiştiği için, mi unlock telefonu orijinal xiaomi olarak görmüyor. Eski imeilere dönseniz bile artık çaresi yok, yok denecek kadar az bir ihtimal ve o ihtimal de aşırı pahalı. Başıma geldi arkadaşa sattım. Size tavsiyem eğer kilitsiz kullanamazsanız (benim gibi) cihazı elden çıkarın ama karşı tarafa söyleyin bunu yine de.

draqpit42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
2
anladım hocam sağolun
Hocam cihaz çin cihazı ise zaten siz açamazsınız hiç uğraşmayın. Ben TR cihaz aldığınızı varsayarak yapılması gerekenleri anlattım. Forumda daha detaylı bilgi verecek arkadaşlar var, belki uğrarlar konuya.

Üst Alt