Rehber Poco X4 Pro 5G- OrangeFox Recovery

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba arkadaşlar, artık cihazlarınızda OrangeFox recovery kullanabileceksiniz.

Kurulum için adımlar;
1) Cihazınızı USB Hata ayıklaması modunu açarak PC'ye bağlayın
2) Aşağıda bulunan bağlantıdan OrangeFox Recovery dosyasını indirin.
3) Dosyayı PC'ye indirdikten sonra CMD'yi açın ve aşağıdaki kodları yazın

adb reboot-bootloader
fastboot flash boot_a "(Dosya yolunu kopyalayarak buraya yapıştırın)"
fastboot flash boot_b "(Dosya yolunu kopyalayarak buraya yapıştırın)"
fastboot reboot recovery

4) OrangeFox Recovery artık cihazınızda kurulu. İyi forumlar

ÖNEMLİ NOT: KURULUMDAN ÖNCE CİHAZINIZ İÇİN YEDEK ALMAYI UNUTMAYIN.
KENDİ CİHAZIMDA ÇALIŞTIĞINI TEYİT ETTİĞİM BİR RECOVERY DOSYASIDIR. RESMİ SÜRÜM DEĞİLDİR.

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
bizim cihaz çok yavan kaldı imei işi çıkmadı kaynak kodları yayınlanmadı bu yüzden romlarda kısıtlı çıktı gariban gariban takılıyoruz cihazdan çok bir beklentim yok da bari 1-2 yerini kurcalasaydık bu arada recovery için teşekkürler

Glorious

Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
bizim cihaz çok yavan kaldı imei işi çıkmadı kaynak kodları yayınlanmadı bu yüzden romlarda kısıtlı çıktı gariban gariban takılıyoruz cihazdan çok bir beklentim yok da bari 1-2 yerini kurcalasaydık bu arada recovery için teşekkürler
Aslında cihaz için bir çok AOSP rom ve MIUI tabanlı rom bulunmakta. Sadece burada paylaşılmamış hocam.

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Aslında cihaz için bir çok AOSP rom ve MIUI tabanlı rom bulunmakta. Sadece burada paylaşılmamış hocam.
tabiki romları kontrol ediyorum daha dün aksam rom degişimi yaptım biraz daha bol ve stabil olabilirdi kaynak kodları yayınlansa daha fazla custom rom çıkacagı kanaatindeyim bu arada kısa bir bilgi vereyim telefonunuzun ekran koruyucu taktırmak istiyorsanız ve hava kabarcıgı kenarlarda açıklık vs kalmasını istemiyorsanız bir önerim var davin 5d adında ekran koruyucular var bunları tavsiye ederim redmi 9 ,redmi note 11,redmi note 11s ,redmi note 11 pro 5G,poco x4 pro 5g cihazlarında bu markayı kullandım hepsinde çok güzel sonuçlar elde ettim internetten alabilirsiniz ama profesyonel biri tarafından takılırsa daha iyi olacaktır eliniz bu işlere yatkınsa kendinizde takabilirsiniz

Glorious

Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
tabiki romları kontrol ediyorum daha dün aksam rom degişimi yaptım biraz daha bol ve stabil olabilirdi kaynak kodları yayınlansa daha fazla custom rom çıkacagı kanaatindeyim bu arada kısa bir bilgi vereyim telefonunuzun ekran koruyucu taktırmak istiyorsanız ve hava kabarcıgı kenarlarda açıklık vs kalmasını istemiyorsanız bir önerim var davin 5d adında ekran koruyucular var bunları tavsiye ederim redmi 9 ,redmi note 11,redmi note 11s ,redmi note 11 pro 5G,poco x4 pro 5g cihazlarında bu markayı kullandım hepsinde çok güzel sonuçlar elde ettim internetten alabilirsiniz ama profesyonel biri tarafından takılırsa daha iyi olacaktır eliniz bu işlere yatkınsa kendinizde takabilirsiniz
Teşekkür ederim hocam. İhtiyacım olduğunda bunu değerlendireceğim.

imhotep13

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ersoy
Cihazım
Resmi 5 plus
Konular
4
Videolu paylaşım var mı bir yerlerde Türkçe anlatım

Üst Alt