Rehber poco x4 pro 5G EU Rom Global fastboot yükleme

coldfire

Herkes kendi ateşini başkasının Cehenneminde sınar
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Gölpinar
Cihazım
poco F5
Konular
7
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

1)bootloader kilidini açmak ve benzeri işlemler telefonun brick olmasına,garanti kapsamından çıkmasına neden olabilir.

2) EUrom sitesinden xiaomi.eu_multi_VEUXG_V13.0.5.0.SKCMIXM_v13-12-fastboot.zip (bizim telefonun kodu VEUXG)

buradan indiriyoruz.zipli dosyayı açıyoruz.

3) burda da nasıl EU rom fastboot yoluyla yüklenir.

EU rom da poco x4 pro kodu (bizim telefonun kodu VEUXG)

Tekrar belirteyim bu işlemler telefonun brick olmasına,bozulmasına,telefonun garanti kapsamından çıkmasına neden olabilir.bu işlemleri iyice araştırmadan,bilgilenmeden yapmayın.kolay gelsin.

Son düzenleme:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
poco x4 pro nun çekirdek kodları daha yayınlanmadı twrp ,romlar pek yok yayınlandıktan sonra bircok rom gelecektir eminim

coldfire

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Gölpinar
Cihazım
poco F5
Konular
7
poco x4 pro nun çekirdek kodları daha yayınlanmadı twrp ,romlar pek yok yayınlandıktan sonra bircok rom gelecektir eminim
aynen hocam.bir de poco x4 pro 5g için poco bölümünde ana konu açılsa paylaşımları altına yapardık.

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
aynen hocam.bir de poco x4 pro 5g için poco bölümünde ana konu açılsa paylaşımları altına yapardık.
aslında forum yöneticileri için cok küçük bir işlem diye düşünüyorum acaba pek kullanıcısı yok diye görmezden mi geliniyoruz :)

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50

1)bootloader kilidini açmak ve benzeri işlemler telefonun brick olmasına,garanti kapsamından çıkmasına neden olabilir.

2) EUrom sitesinden xiaomi.eu_multi_VEUXG_V13.0.14.0.RKCMIXM_v13-11-fastboot.zip (bizim telefonun kodu VEUXG)

buradan indiriyoruz.zipli dosyayı açıyoruz.

3) burda da nasıl EU rom fastboot yoluyla yüklenir.

EU rom da poco x4 pro kodu (bizim telefonun kodu VEUXG)

Tekrar belirteyim bu işlemler telefonun brick olmasına,bozulmasına,telefonun garanti kapsamından çıkmasına neden olabilir.bu işlemleri iyice araştırmadan,bilgilenmeden yapmayın.kolay gelsin.
Konuda verdiğiniz link custom roma ait gibi geldi bana fastboot romunun sonu tgz şeklinde olur.

coldfire

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Gölpinar
Cihazım
poco F5
Konular
7
Konuda verdiğiniz link custom roma ait gibi geldi bana fastboot romunun sonu tgz şeklinde olur.
EU rom custom rom dur.zaten.stock rom dan düzenlenmiş halidir.miui arama ve mesaj uygulaması eklenmiş,gereksiz reklam ve uygulamalar temizlenmiş halidir.fastboot yoluyla temiz yükleme yapılıyor.videokarda nasıl yapıldığı anlatılıyor.hocam

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
EU rom custom rom dur.zaten.stock rom dan düzenlenmiş halidir.miui arama ve mesaj uygulaması eklenmiş,gereksiz reklam ve uygulamalar temizlenmiş halidir.fastboot yoluyla temiz yükleme yapılıyor.videokarda nasıl yapıldığı anlatılıyor.hocam
Ben de size diyorum ki fastboot romu denmesi için stock rom ve tgz uzantılı olması gerekiyor. Custom romlarda fastboot rom olmuyor.

Üst Alt