Sohbet Poco X4 Kullananlar

aergun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ergun
Cihazım
Redmi note 8
Konular
2
Merhaba, zil seslerinden yerel zil seslerini seçerken devamlı reklam çıkmasını engellemek mümkün mü? Reklamları engellemek için bütün izinleri geri aldığım halde zil sesi seçiminde devamlı çıkıyor.Miui 13 e özgü bir olay mı?

laborant446

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1
Cihazım
Poco x4 pro
Konular
3
Merhaba, zil seslerinden yerel zil seslerini seçerken devamlı reklam çıkmasını engellemek mümkün mü? Reklamları engellemek için bütün izinleri geri aldığım halde zil sesi seçiminde devamlı çıkıyor.Miui 13 e özgü bir olay mı?
Kardeşim tam yerine geldin evet MIUI has özellik hemen çözümü basit ayarlardan reklamlara girip kapat hepsini sonra Google hesap ayarlarından da kapat reklamları daha da çıkmaz..bu arada hiç Bir telefonda olmayan özellikle var çok sevdim ben telefonumu

aergun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ergun
Cihazım
Redmi note 8
Konular
2
Kardeşim tam yerine geldin evet MIUI has özellik hemen çözümü basit ayarlardan reklamlara girip kapat hepsini sonra Google hesap ayarlarından da kapat reklamları daha da çıkmaz..bu arada hiç Bir telefonda olmayan özellikle var çok sevdim ben telefonumu
Onların hepsi kapalı olduğu halde çıkıyor zaten.Ayarlardan reklam derken neyi kastediyorsunuz?

laborant446

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1
Cihazım
Poco x4 pro
Konular
3
Onların hepsi kapalı olduğu halde çıkıyor zaten.Ayarlardan reklam derken neyi kastediyorsunuz?
Şifre ve güvenlik ayarının içinde reklam hizmetleri var kapalı kalması gerekiyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayarlar aramaya reklam hizmetleri Yaz karşına çıkar

laborant446

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1
Cihazım
Poco x4 pro
Konular
3
Bu gün moralim bozuldu biraz elemanın biri yaristirlim dedi s20 Samsung Muş..15 metre uzakta bir yazı vardı A4 benimki de yazı okunamaz Ken onunki sanki bir metre mesafeden çekilmiş gibiydi hemde çok net benim anlamadığım bizimkine 108 Mp deniyor onun ki 12 MP. Nasıl oluyor şimdi bu

bavo04

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
n 900 note3
Konular
1
Öncelikle merhaba herkese konu başlığından da anlaşılacağı üzere telefonu yeni aldık başka kimler aldı diye merak ediyorum açıkçası poco x4 pro hakkında konuşalım istiyorum ancak kimseler yok..
Merak etmeyin her geçen gün çoğalacağız.cihaz daha yeni sayılır.ben dün aldım elimde bir de mi 6 var lullanıyorum.x4 gayet hoş duruyor bakalım kulandıkça artıları ve eksileri neymiş göreceğiz...

Lor24

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Remzi
Cihazım
GM 9
Konular
27
bende kulandım gayet iyi 10saat ekran suresi alıyorum sosyal medya + pubg vs kasma filan olmadı

laborant446

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1
Cihazım
Poco x4 pro
Konular
3
Merak etmeyin her geçen gün çoğalacağız.cihaz daha yeni sayılır.ben dün aldım elimde bir de mi 6 var lullanıyorum.x4 gayet hoş duruyor bakalım kulandıkça artıları ve eksileri neymiş göreceğiz...
Hayırlı olsun tabi eksikleri var elbette mesela en büyük eksikliği işlemci sd695 bence yazık olmuş bu telefona neticesinde bir çok şey işlemciye bağlı kamera bile..

coldfire

Herkes kendi ateşini başkasının Cehenneminde sınar
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Gölpinar
Cihazım
poco F5
Konular
7
bootloader kilit işlemini hallettikten sonra EU rom fastboot yoluyla yükledim.Arama ve Mesaj uygulaması MIUI oldu.arama kaydı özelliğine kavuşdu.fazlalıkdan arınmış reklamsız ayrıca EU rom çalışması stabil.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

aergun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ergun
Cihazım
Redmi note 8
Konular
2
Valla ben note 8 den geçtim.oyun filan oynamam.Bana gayet yeterli geldi.Beğendim ben üzerinde gelen rom ile.bir süre rom filan da atmadan kullanırım.

Üst Alt