Soru poco x4 gt youtube music kilit ekranında tuşlar yok

hamzabakansiz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hamza
Cihazım
mi9 t
Meslek
Üniversite Öğrenci
Konular
5
poco x4 gt ekranı kilitlediğimde bu şekilde bir görüntüyle karşılaştım 1 hafta öncesine kadar bir şey yoktu. premium üyeliğimde var bildirimleri de kontrol ettim bir türlü yapamadım. yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ediyorum

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2023-01-09 at 12.45.04.jpeg
    WhatsApp Image 2023-01-09 at 12.45.04.jpeg
    61,3 KB · Görüntüleme: 17

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Youtube Music uygulamasına basılı tutup Uygulama bilgisine girin. Bildirimler içerisinde aşağıdaki kategorilerden Playback içerisine girip Bildirimleri göster seçeneğini kontrol edin, kapalıysa açın. En alttaki Kilit ekranında seçeneğinin de Tüm bildirimleri ve içeriği göster olarak seçili olduğundan emin olun.

hamzabakansiz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hamza
Cihazım
mi9 t
Meslek
Üniversite Öğrenci
Konular
5
Youtube Music uygulamasına basılı tutup Uygulama bilgisine girin. Bildirimler içerisinde aşağıdaki kategorilerden Playback içerisine girip Bildirimleri göster seçeneğini kontrol edin, kapalıysa açın. En alttaki Kilit ekranında seçeneğinin de Tüm bildirimleri ve içeriği göster olarak seçili olduğundan emin olun.
Bildirimlerde playback diye bir seçenek yok belki bende Türkçe olduğu için oynatma yerine geldim herşey dediğiniz gibi hatta diğerlerinde yaptım ama değişmedi uygulamayı kaldırıp tekrar denedim yine aynı

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-01-09-13-23-16-774_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2023-01-09-13-23-16-774_com.miui.securitycenter.jpg
    197,3 KB · Görüntüleme: 12
  • Screenshot_2023-01-09-13-23-11-968_com.google.android.permissioncontroller.jpg
    Screenshot_2023-01-09-13-23-11-968_com.google.android.permissioncontroller.jpg
    248,6 KB · Görüntüleme: 7
  • Screenshot_2023-01-09-13-23-00-243_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2023-01-09-13-23-00-243_com.android.settings.jpg
    228,5 KB · Görüntüleme: 12

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Ayarların tam konumuna bakmak için Türkçe'ye almıştım telefonu fakat uygulamadan alıyor o bilgiyi, o da henüz Türkçe'ye dönüşmediğinden o şekilde göründü sanırım bende.
Hocam o zaman bildirimlerdeki ayarları kapatıp açarak tekrar deneyebilir misiniz? Uygulamayı Zorla durdur seçeneği ile durdurun tekrar başlatmadan önce. Yukarıda yazdığım şekilde çözen fakat Android Auto'ya bağlandığında veya belirli bir süre sonra kendiliğinden geri bozulduğunu söyleyenler var. O da olmazsa uygulamayı kaldırıp tekrar kurarak veya verileri temizleyerek çözme ihitmali var fakat indirmeleriniz gidecektir bunu yaparsanız.

hamzabakansiz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hamza
Cihazım
mi9 t
Meslek
Üniversite Öğrenci
Konular
5
Ayarların tam konumuna bakmak için Türkçe'ye almıştım telefonu fakat uygulamadan alıyor o bilgiyi, o da henüz Türkçe'ye dönüşmediğinden o şekilde göründü sanırım bende.
Hocam o zaman bildirimlerdeki ayarları kapatıp açarak tekrar deneyebilir misiniz? Uygulamayı Zorla durdur seçeneği ile durdurun tekrar başlatmadan önce. Yukarıda yazdığım şekilde çözen fakat Android Auto'ya bağlandığında veya belirli bir süre sonra kendiliğinden geri bozulduğunu söyleyenler var. O da olmazsa uygulamayı kaldırıp tekrar kurarak veya verileri temizleyerek çözme ihitmali var fakat indirmeleriniz gidecektir bunu yaparsanız.
Yapıp geri döneceğim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam dediklerinizi yaptım, kaldırdım tekrar yükledim ama olmadı malesef

ctnhll

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Çetin
Cihazım
Poco x4 gt
Konular
0
Aynı sorun Bende de var. 2 hafta önce Android 13 güncellemesi geldi ondan sonra oldu. Hiçbir yerde çözümü bulamadım.

medracs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ismail
Cihazım
mi 10
Konular
13
bende de aynı sorun mevcut çözüm getiren oldu mu acaba

Üst Alt