Yardım Poco x3 video sorunu

suleymanbas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Suleyman
Cihazım
Poco x3 NFC
Konular
5
Herkese iyi gunler arkadaslar pocox3 nfc nin kamerasina girip videoya gecis yapoyorum ilk adimsa sorun olmuyor fakat genis aci olan 0.6x e tiklayinca kamera donuyor ve islem yapamiyorum. Yada normal video ayarindayken uzeklastirmaya calisinca da 0.9x e gidiyor ama oradada donuyor ve hic bir islem yaptirmiyor. Ustte bulunan iki tarafa ok isareti olan simgeye tiklayinca da ayni problem yasiyorum. (Fotoda yuvarlak icine aldim). Cozumu hakkinda vilgisi olan yada ayni problemi yasayan var mi?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-02-27-19-40-47-102_com.android.camera.jpg
    Screenshot_2021-02-27-19-40-47-102_com.android.camera.jpg
    888 KB · Görüntüleme: 9
  • Screenshot_2021-02-27-19-40-36-511_com.android.camera.jpg
    Screenshot_2021-02-27-19-40-36-511_com.android.camera.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 8
  • Screenshot_2021-02-27-19-41-17-202_com.android.camera.jpg
    Screenshot_2021-02-27-19-41-17-202_com.android.camera.jpg
    324,4 KB · Görüntüleme: 8

Antagonist35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi6,PocoX3 NFC
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
2
kernel yukleyerek uada guncelleme bekleyerek sorunu cozebilirsiniz.

Oyla:

kemli

Bana bir yol ver hele !
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
abdullah
Cihazım
mi max 64
Konular
16
Arkadaşlar bende poco x3 alali 3 gun oldu simdi siz8n dediginiz gibi video cekiminde x6 yatim herhangi bir donma olusmadi kucultum gene birsey olmadi sizdek8 lokal bir dur7m olabilirmi

M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

suleymanbas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Suleyman
Cihazım
Poco x3 NFC
Konular
5
Arkadaşlar bende poco x3 alali 3 gun oldu simdi siz8n dediginiz gibi video cekiminde x6 yatim herhangi bir donma olusmadi kucultum gene birsey olmadi sizdek8 lokal bir dur7m olabilirmi

Bahtsizligimin eseri olmali beni bulur genelde. Bi garantiyi gezip gelmeli demekkitesekkurler hayirli olsun cihaz

Oyla:

Modern Evliya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdullah
Cihazım
Poco x3
Konular
0
Herkese iyi gunler arkadaslar pocox3 nfc nin kamerasina girip videoya gecis yapoyorum ilk adimsa sorun olmuyor fakat genis aci olan 0.6x e tiklayinca kamera donuyor ve islem yapamiyorum. Yada normal video ayarindayken uzeklastirmaya calisinca da 0.9x e gidiyor ama oradada donuyor ve hic bir islem yaptirmiyor. Ustte bulunan iki tarafa ok isareti olan simgeye tiklayinca da ayni problem yasiyorum. (Fotoda yuvarlak icine aldim). Cozumu hakkinda vilgisi olan yada ayni problemi yasayan var mi?
Bende aynı problemi yaşıyorum

Oyla:

Murat öğün

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
0
Bendede oluyor ya telefonu yeniden başlayacak yada temizleyicisi kullanacan sonra düzelir başka düzelmiyor bende her vidyoya girip geniş açıya aldığımda veya titreşim engellemeyi açınca oluyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bizde yeni aldığımız da sorun yoktu 1ay sonra batarya video sorunları başladı bide şu klavyede doğru düzgün yazın

Oyla:

sahinlii

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hacı
Cihazım
S7 edge
Konular
10
Sorun yazılımdan arkadaşlar . Bende de bu sorun vardı eu rom kurdum şimdi öyle bir sorun yok

Oyla:
Üst Alt