Yardım poco x3 twrp modunda kaldı

alicoban

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
RedmiNote 9s
Konular
2
Miflash ın çalışmamasının sebebi dosya yolunda "New Folder" ismindeki boşluk, indirdiğin zip herhangi bir klasör içerisinde koymadan direk c: / d: diskinin içine çıkar tekrar dene.

RfkAktn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Refik
Cihazım
Mi 9T
Konular
10
Miflashla yükleme yaptığın zaman altta bulunan clean all and lock u işaretleme sakın

bayram4039

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bayram
Cihazım
GT-I9300
Konular
0
öncelikle selamınaleyküm arakdaşlar bu günde rahatsızlık vermek istemezdim ama poco x3 almıştım ve bootloader kilidi bu gün açılmıştı ben de kilidi açtım ve twrp kurdum (surya) sonra magisk kurdum .cihaza bunları kurdum ve açmadım direk eu 12.07 rom yüklemiştim onu telefona attım kurdum ama telefon iki defa poco yazısı geldi ve twrpye attı ve şifrelenmişti ben de komple wipe yaptım şimdi ise kablo ile bağlıyorum hafıza görükmüyor sd kart ile atayım romu dedim yükledim sd karta bu seferde romu içine kuramadım lütfen yardımlarınızı bekliyorum teiekkürler.
Belki Halletmissinizdir üzerinden 1 ay kadar geçmiş fakat yinede yardımcı olmak adına anlatayım.
Bende de poco f2 pro var eu rom u daha önceden kurmustum bir kaç hatadan dolayı tekrar globala geçtim.
Bir kaç gün önce eu rom yükleyeyim dedim fakat twrp yi yükleyip eu rom u atmaya çalışıyordum herşey yolunda gibi gösterse de yine twrp den başlamaya başladı farklı twrp leri denediğim halde aynı sorun ile karsılastım.
Sizden şunları yapmanızı istiyorum ilk önce eu romun günlük versiyonu olan sürümünden en son olanı indirip içerisindeki twrp(recovery) dosyasını almanız.
Daha sonra siz depolamayı göremediğinizi belirttiğiniz için wipe ekranında hem ilk gelen sürgüyü çekmeniz hemde format data kısmına "yes" yazarak sıfırlamanız bu durumda depolamanız gözükmelidir.
bilgisayar üzerinden telefon hafızasına aldıgınız twrp yi yükleyip günceleme yapmalısınız ardından tekrar recovery modda başlatınız.
Eğer yine depolama 0 gözükürse tekrar wipe işlemlerini yapınız ardından normal stabil eu rom u bilgisayar üzerinden tekrar atıp flaslamanız olacaktır.
Bunları uyguladıgınız taktirde sorunsuz bir şekilde yükleyebilmeniz gerekir.

KaanCK

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Çabuk
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Yazarlık/Editörlük
Konular
30
hocam indirdiğim rar dosyasını twrpye atamıyorum nedense pc ile bağlantı yapılmıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

şimdi mi flash ile fastboot üzerinden atayım dedim ama şöyle bir hata alıyorum
New File arasındaki boşluğu silin.

Üst Alt