Çözüldü Poco X3 Titreşim Sorunu mu? Yoksa bir özellik mi? :)

srknyxl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Konular
3
Arkadaşlar yok akustikmiş yok mühendislikmiş. Basbayağı arkası plastik olduğu için titriyor. Bu bilerek değil maliyet için göz yumularak yapılmış bişey. Bilirsiniz, araçlarda hoparlör kabinleri çok sağlam malzemeden yapılır, kabinin kendisinin titremesi istenmez. Tamamen izole olması istenir. Bu da o hesap. Tamamen mantığa ters. Bırakın mühendislik dehasını, daha iyi bass veriyo ayaklarını da ne kadar ekmek o kadar köfte diyin :D Benim x3 de bugün geldi. Bok atıyorsam kendi cihazıma da atıyorum. Rahatsız etmiyor, sesi güzel ama bunu sanki mühendisler bilerek yapmış gibi kendimizi kandırmayalım. Komik oluyor.

devletman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
3
Bana kalırsa hindistan sürümünde 6000 mah var bi ihtimal bu ttremeyi o yapmiyordur nfc surumunde 5160 mah var aradaki Mah farkida bosluk olarak kullanicilara donmus sahsen araya ince bir muhendislik parcasi koyulsaymis bu skntida ortadan kalkarmıs ama iste maliyet bide koy rahvan gitsin yarin sabah poco x3 pro uretilecek onda ayarlariz demislerdir...

Qween

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Başar
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
0
Her gün duyuyorum titreşimle alakalı şikayetler. Buyrun gayet açıklayıcı bir video. Sorun değil bir mühendislik çalışması bu titreşim özelliği :)

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Poco yazisinin p harfinin etrafina parmağımla bastirinca hafif gicirdama sesi geliyor müzik açınca da titriyor titreme herkesde var ama bu parmakla basınca gicirdama olduğu için korkuyorum sizdede öyle mi

Üst Alt