Yardım Poco x3 rom

Demenee12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Note 9
Konular
17
Beyler x3 hint ilk aldığımda rjginxm 12.5.4.0 vardı kamera ve pil olarak baya iyiydi birkaç rom değiştim en iyi olan yukarda yazılı rommus dedim geri döndüm dün bi baktım geniş açı videoda kumlanma var resmen göze çarpıyor kamera sürümü değiştirmek rom önerisi vs varmı

Moderatör tarafında düzenlendi:

certem28

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ertem
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
14
Beyler x3 hint ilk aldığımda rjginxm 12.5.4.0 vardı kamera ve pil olarak baya iyiydi birkaç rom değiştim en iyi olan yukarda yazılı rommus dedim geri döndüm dün bi baktım geniş açı videoda kumlanma var resmen göze çarpıyor kamera sürümü değiştirmek rom önerisi vs varmı lütfen yardım
MIUI 13 geç

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79

Bu konuda xiaomi.eu rom'u kurabilirsiniz bende de india cihaz var ve aşırı memnunum. Pil konusunda da performans konusunda da. %50 ile bir günü yoğun kullanımda çıkarabiliyorum siz düşünün. Bu sabah 7.10'da %50 değer ile şarjdan çektim akşam eve geldiğimde yoğun kullanım olmasına rağmen yani %50 ile 5,30 saat ekran açık süresi ile %1'di şarjım. Akşam 19.00 küsür civarlarında evdeydim.

Demenee12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Note 9
Konular
17

Bu konuda xiaomi.eu rom'u kurabilirsiniz bende de india cihaz var ve aşırı memnunum. Pil konusunda da performans konusunda da. %50 ile bir günü yoğun kullanımda çıkarabiliyorum siz düşünün. Bu sabah 7.10'da %50 değer ile şarjdan çektim akşam eve geldiğimde yoğun kullanım olmasına rağmen yani %50 ile 5,30 saat ekran açık süresi ile %1'di şarjım. Akşam 19.00 küsür civarlarında evdeydim.
Eu 12.0.9 degilmi bide konudaki kerneli kurdunuz mu

Üst Alt