Soru POCO X3 Pro'ya IMEI Atılıyor mu ?

PowerofAirx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T Lite
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
24
Hiçbir şekilde alış veriş yapmadığım, yapmayacağım kişilere bile sordum. Elimde var satıp kurtulayım mı diye zarfladım, üstüne basa basa bekle yakında çıkacak dediler. Benimle hiçbir şekilde ticari faydası olmayan kişi, kişiler neden böyle bir söylemde bulunsun?

ey.me1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet
Cihazım
Xiomi redmi 9t
Konular
7
Rsa kilidini kırmadan attılar mi 11 lite cihazına, illa Rsa kırılacak diye bir durum yok.
Bypass yapılabilir ama her güncellemede tekrar işlem gerekiyor yani sorun...

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
Hiçbir şekilde alış veriş yapmadığım, yapmayacağım kişilere bile sordum. Elimde var satıp kurtulayım mı diye zarfladım, üstüne basa basa bekle yakında çıkacak dediler. Benimle hiçbir şekilde ticari faydası olmayan kişi, kişiler neden böyle bir söylemde bulunsun?
adamlar haklı söz konusu para olursa insanlar para ödememk için her şeyi yapar ve size müjde hali hazırda rsa koruması bulunan bazıcihazlara ime atılması başarıldı bunu ise eng rom ile yaptılar yapmanız gereken tek şey telefonunuz için eng rom çıkmasını beklemek ve çıkıncada bu işten anlayan birine imei attırmak olacaktır

cihazınız için eng rom cıkıp çıkmadığını buradab kontrol edebilirsiniz

emox

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
1
adamlar haklı söz konusu para olursa insanlar para ödememk için her şeyi yapar ve size müjde hali hazırda rsa koruması bulunan bazıcihazlara ime atılması başarıldı bunu ise eng rom ile yaptılar yapmanız gereken tek şey telefonunuz için eng rom çıkmasını beklemek ve çıkıncada bu işten anlayan birine imei attırmak olacaktır

cihazınız için eng rom cıkıp çıkmadığını buradab kontrol edebilirsiniz
Hocam bağlantıda belirtmiş olduğunuz eng rom çıkmış durumda kontrol edebilir misiniz?

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Arkadaşlar eng rom çıkmış olması hemen repair yapılabileceği anlamına gelmiyor eng rom çıktı kendim yaparım diyen bir çok kişinin cihazı gg oldu. O iş öyle kolay yürümüyor yeni cihazlar baya zorlu.

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
Hocam bağlantıda belirtmiş olduğunuz eng rom çıkmış durumda kontrol edebilir misiniz?
Oraya konulduysa Allah'ın izniyle yakında eklenecek demektir ayrıca sadece oradan değil başka yerlerden de takip edebilirsiniz ben sadece örnek olsun diye atmıştım

Üst Alt