İnceleme Poco x3 Pro ve Mükemmel güncellemesi

Zekai Can

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zekai
Cihazım
Red mi note 7
Konular
35
Temiz kurulum yapmama rağmen ben çok sorun yaşıyorum cihaz garantili orijinal tr romunda telefon konuşmalarında çok büyük sıkıntılar var ve ekran sürem çok kısaldı

Decidueye

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Savcı
Cihazım
Poco x3 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
71
Temiz kurulum yapmama rağmen ben çok sorun yaşıyorum cihaz garantili orijinal tr romunda telefon konuşmalarında çok büyük sıkıntılar var ve ekran sürem çok kısaldı
Hocam eu rom en iyisi ona geçin bence

mehmetgazi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Gazi
Cihazım
Redmi Note 6Pro
Konular
0
12.5.7 güncellemesi 12.5 daki en stabil güncelleme olmuş, özellikle şarj konusunda çok iyi.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

bedoripp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bedirhan
Cihazım
Poco x3 Pro
Meslek
Tattoo Art.
Konular
4
Selam.
Bir kaç gün önce bildiğiniz üzere poco x3 pro'ya enchanted versiyon geldi (yada ben öyle sanıyorum) ve telefon gerçekten harika oldu şimdi gördüğüm değişiklikleri sizlere söylüyorum
1. Doğal olarak sistemdeki buglar ve hatalar düzelti ve yeni güvenlik yaması eklendi
2. Arayüz hızlanmış tabiki hala Poco launcher'dan dolayı animasyonlar yok (ben xiaomi eu kullanıyorum)
3.Artık telefonu şarja taktığınızda ne zaman artıcağını görebiliyorsunuz normalde bunu eskiden kaldırmışlardı şimdi tekrar eklemişler

4. Artık pil sekmesinden performans, pil tasarufu gibi modlara geçebiliyorsunuz ama hala pil optimizasyonu ve hızlandırılmış şarj gibi seçenekler yok. Fakat bu ibareleri güncelledikten hemen sonra göremiyorsunuz bir kaç saat bekledikten sonra otomatik olarak orada beliriyorlar

5. Artık telefonunuza RAM ekleye biliyorsunuz bu 128 gb lık model için 2gb 256gb için ise 3 gb ram eklemesi yapabiliyorsunuz

5. (custom romlar için) Sistem uygulamaları güncellenmiş

Evet fark ettiğim şeyler bunlar geçmek konusun da kararsız iseniz geçmenizi öneririm gerçekten güzel olmuş

İyi Akşamlar...

Güncelleme:
Ekran görüntüsü menüsü değişmiş

Göründüğü üzere menüye kalem eklenmiş

Ekleme: Xiaomi Cloud sekmesi yenilenmiş
Hocam Globaldeyim bu gün 12.5.7 güncellemesi aldım sadece sanal bellek özelliği geldi başka birşey yok

GökTürk1071

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
OnePlus 8T
Konular
18
Global romda bana da geldi yaptım, ilk izlenimlerim cidden çok seri olmuş cihaz büyük ölçüde buglar giderilmiş gibi. Ama şöyle bir gerçek var oyunlarda pilin içinden geçiyor resmen ekran sürem net düştü. Güç, dengeli ve performans modları oluşmuş ben dengeli kullanıyorum ancak pil bakımından performans modu ile arasında bir fark göremedim bir tık daha fazla ısınma oldu o kadar. Sanal bellek kullanımına gerek yok bence inşallah oyunlar için bir optimizasyon güncellemesi gelir yoksa bir tık sıkıntı çıkabilir. Ha geniş düşünecek olursak bu pilin hakkı cihaz çıktığından bu yana bu süreler değil zaten. Genel mana da performans için iyi pil için bir tık kötü güncelleme bana göre...

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Global romda bana da geldi yaptım, ilk izlenimlerim cidden çok seri olmuş cihaz büyük ölçüde buglar giderilmiş gibi. Ama şöyle bir gerçek var oyunlarda pilin içinden geçiyor resmen ekran sürem net düştü. Güç, dengeli ve performans modları oluşmuş ben dengeli kullanıyorum ancak pil bakımından performans modu ile arasında bir fark göremedim bir tık daha fazla ısınma oldu o kadar. Sanal bellek kullanımına gerek yok bence inşallah oyunlar için bir optimizasyon güncellemesi gelir yoksa bir tık sıkıntı çıkabilir. Ha geniş düşünecek olursak bu pilin hakkı cihaz çıktığından bu yana bu süreler değil zaten. Genel mana da performans için iyi pil için bir tık kötü güncelleme bana göre...
Xiaomide Pil için hiç bir zaman iyi br güncelleme gelmeyecek Hocam Miui 10/11 den sonrası bozdu 6bin mah bile dayanmıyor

GökTürk1071

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
OnePlus 8T
Konular
18
Xiaomide Pil için hiç bir zaman iyi br güncelleme gelmeyecek Hocam Miui 10/11 den sonrası bozdu 6bin mah bile dayanmıyor
Kesinlikle katılıyorum hocam. Umarım daha fazla içine etmezler soğumaya başladım iyice bu markadan ama ülke şartları elvermiyor ki başka cihazlara yönelelim.

Üst Alt