Rom Poco X3 Pro [Vayu] Miui 12.5.3.0 Xaiomi.eu Rom (Android 11) İndirme Bağlantıları

PowerofAirx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T Lite
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
24
Güncelleme geldi.

sertokus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
6.0,1
Cihazım
Mi 5s
Konular
13
Merhaba arkadaşlar, Global Rom'u taban alarak yapılan ve gereksiz google ve xiaomi uygulamalarının olmadığı, reklamlardan arındırılmış Custom Eu Rom bağlantısını aşağıya ekliyorum.
Aynı zamanda rom stok miui arama ve mesajlaşma uygulaması ile geliyor. Rom twrp üzerinden flashlanmalıdır.
İyi forumlar hepinize

Poco X3 Pro (Vayu) Miui 12.5.3.0 Kararlı Eu Rom (Android 11) Bağlantısı:

olanı mı indireceğiz
hocam poco x3 pro için en güncel eu roma buradan mı bakıyoruz. Telefonu aktif kullanıyorum. O yüzden herşeyi 1 günde yapmam lazım.

Bootlooder kilidini kaldırır kaldırmaz bekleme yapmadan direk twrp kurma aşamasını , ardından rom kurma aşamasını ve magicdisk kurup rootlama aşamasını arka arkaya yapabilirmiyiz aynı gün.

bu eu romu yüklemek için sd kart şart mı bu poco x3 proda

sdkgirginn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sadık
Cihazım
mi a2
Konular
2
hocam benim telefona bu rom u yüklemem gerek google telefon uygulaması arayanı çok geç gösteriyor en az 2 kez çalıyor telefon rezil bir durum. Fakat nasıl yükleyeceğim ne yapacağım bilmiyorum öyle fransız bakıyorum. ilk kez bu işlemi yapacak biri olarak bana az da olsa destek olabilecek var mı? bu işin bir rehberi mevcut mu nasıl yapılacağı ile ilgili?

sdkgirginn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sadık
Cihazım
mi a2
Konular
2
öncelikle selamlar,

Sadece sıralama doğru mu biraz araştırdım kimse cevap yazmayınca. Bilen biri yardımcı olursa sevinirim

1 - Bootloader kilidi açılacak
2- telefonumuza twrp yüklenecek
3 - romu telefona atacağız ardından twrp vasıtası ile yükleme yapacağız

desteklerinizi çin şimdiden teşekkür ederim.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
öncelikle selamlar,

Sadece sıralama doğru mu biraz araştırdım kimse cevap yazmayınca. Bilen biri yardımcı olursa sevinirim

1 - Bootloader kilidi açılacak
2- telefonumuza twrp yüklenecek
3 - romu telefona atacağız ardından twrp vasıtası ile yükleme yapacağız

desteklerinizi çin şimdiden teşekkür ederim.
Evet hocam, sıralamanız doğru

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Çok teşekkür ederim, son olarak twrp ile yükleme yapmadan önce wipe yapmam gerekli mi? Hangi bölümleri seçerek wipe yapmalıyım?
Wipe silmek, temizlemek anlamında kullanılıyor hocam. Eski romdan kalan sistem dosyaları yeni romla uyumsuzluk yaratabileceği için rom kurulumu sonrasında wipe yapılması tavsiye edilir. Genel kural olarak kuracağınız romun kurulum adımlarında nelerin wipe yapılması gerektiği rom tanıtımında yazılır ama yazmıyorsa 4 wipe yeterli olacaktır.

sdkgirginn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sadık
Cihazım
mi a2
Konular
2
Wipe silmek, temizlemek anlamında kullanılıyor hocam. Eski romdan kalan sistem dosyaları yeni romla uyumsuzluk yaratabileceği için rom kurulumu sonrasında wipe yapılması tavsiye edilir. Genel kural olarak kuracağınız romun kurulum adımlarında nelerin wipe yapılması gerektiği rom tanıtımında yazılır ama yazmıyorsa 4 wipe yeterli olacaktır.

Teşekkür ederim. Yanlış anlamadığımı teyit etmek için yazıyorum. Twrp yi kurup ardından wipe yapmadan direk yeni romu kuruyorum sonrasında 4 wipe yapıp yeniden başlatıyorum. Bootlooder kilidi Çarşamba açılacak bekliyorum o sırada konuyu tam kavramaya çalışıyorum açıkçası hatalı bir iş yapmamak adına :)

Üst Alt