MIUI 13 POCO X3 Pro (vayu) – Endonezya Kararlı V13.0.4.0.SJUIDXM

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güncelleme ve Kurulum Talimatları
  1. OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
  2. Aynı romun bir önceki sürümündeyseniz Ota indirme bağlantısını kullanarak geçiş yapabilirsiniz.
  3. Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
  4. Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Bilgilendirme
Bu sürüm Mi Pilot sürümdür. Yükleme sırası ve sonrasında oluşabilecek sorunlardan dolayı Forum ve Forum Yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Teşekkür ederim hocam

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
71
Selam. X3 pro kullanıyorum. Genelde Endonezya romları arama mesajlaşma Xiaomi nin oldu hep kullandığım telefonlarda. Geçenlerde 13.0.1 ID kurduğumda Google idi. Acaba bu sürümde de öyle mi ? Ayrıca kişisel olarak soruyorum size, Endonezya mı Hindistan mı daha verimli x3 pro için genel kullanımda hocam ?

orhanozturk1993

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Selam. X3 pro kullanıyorum. Genelde Endonezya romları arama mesajlaşma Xiaomi nin oldu hep kullandığım telefonlarda. Geçenlerde 13.0.1 ID kurduğumda Google idi. Acaba bu sürümde de öyle mi ? Ayrıca kişisel olarak soruyorum size, Endonezya mı Hindistan mı daha verimli x3 pro için genel kullanımda hocam ?
Hocam denediniz mi hangi rom iyi arama kaydetme surumu hangisinde var endonezya mi hindistan mı??

mtatech

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
M.t.a.
Cihazım
Mi8
Konular
5
beyler bu romda clean & lock yapınca cihaz brick oluyor mu ?

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Bootloader açıksa Eu rom kullanabilirsiniz. Arama google değil. Rootlamazsanız L1 lisansıda var. Rootlu kullanımda ek yontemler gerekiyor.

PocoX3Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt