Yardım POCO X3 PRO Twrp dosya kopyalama sorunu

snndcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
28
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
mıuı 14
Telefon Modeli
x3 pro
Bootloader Kilidi
Açık
merhabalar.

x3 pro eu rom kurulumu yapmaktayım.
adb üzerinden 3.7.0 twrp yükledim.
ardından format data "yes" yaptım.
Geri gelip reboot recovery dedim.
twrp düzgün biçimde açıldı dosyalar görünüyor ancak bilgisayarda sadece internal storage diyor ve boyut yazmıyor rom kopyalayamıyorum.

konuda yardımcı olabilecek birisi var mı acaba?

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Hocam yanlış hatırlamıyorsam data/media/0 klasörünü TWRP içerisinden oluşturduğunuzda görünüyordu bilgisayar üzerinden, olmazsa hafıza kartı veya otg üzerinden kurmanız gerekecek.

Oyla:

snndcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
28
Hocam yanlış hatırlamıyorsam data/media/0 klasörünü TWRP içerisinden oluşturduğunuzda görünüyordu bilgisayar üzerinden, olmazsa hafıza kartı veya otg üzerinden kurmanız gerekecek.
hocam bilgisayarda hiçbir klasör görünmüyor sadece storage gorunuyor ama onda da hafıza boyutu gorunmuyor. ama twrp menüsünde tüm klasörler ve hafıza görünüyor.

Oyla:

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
hocam bilgisayarda hiçbir klasör görünmüyor sadece storage gorunuyor ama onda da hafıza boyutu gorunmuyor. ama twrp menüsünde tüm klasörler ve hafıza görünüyor.
Twrp içerisinde belirttiğim klasör(data/media/0) yoksa siz twrp dosya yöneticisinden(Advanced - File Manager) oluşturup tekrar bilgisayara bağlayın ve kontrol edin hocam. Klasör varsa fakat yine de ulaşamıyorsanız da hafıza kartına ihtiyacınız olacak romu ilk kurabilmek için.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-05-14-17-39-13.png
    Screenshot_2023-05-14-17-39-13.png
    58,9 KB · Görüntüleme: 5
Son düzenleme:
Oyla:

snndcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
28
Twrp içerisinde belirttiğim klasör(data/media/0) yoksa siz twrp dosya yöneticisinden(Advanced - File Manager) oluşturup tekrar bilgisayara bağlayın ve kontrol edin hocam. Klasör varsa fakat yine de ulaşamıyorsanız da hafıza kartına ihtiyacınız olacak romu ilk kurabilmek için.
farzı misal 14.0.1 romu yüklüyken 12.5.5 i twrp üzerinden flashlayıp sonra tüm silmeleri yaptım ardından telefonu resetlediğim zaman 12.5.5 sorunsuz açıldı ama temiz kurulum olmuş oluyor mu onu bilemiyorum işte önce değil sonra sıfırlıyorum.

Oyla:
Üst Alt