MIUI 12.5 Poco X3 Pro - Türkiye Kararlı Rom V12.5.1.0.RJUTRXM İndirme Bağlantıları

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Poco X3 Pro
Türkiye Kararlı Rom
V12.5.1.0.RJUTRXM

[Android 11]

x3 pro.jpg
Güncelleme ve Kurulum Talimatları
1)OTA yolu ile güncellemenin size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
- V12.0.2.0.RJUTRXM Romunda iseniz Ota indirme bağlantısını indirerek Sistem güncelleyici üzerinden güncellemeyi kurabilirsiniz.
2)Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Ota Rom indirme bağlantısı

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir

Son düzenleme:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Fastboot rom İndirme bağlantısı konuya eklenmiştir.

erenalisen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eren Ali
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
14
Miui 12 den miui12.5 a geçtim ve çıkan sorunları birbir anlatıyorum

1. Hızlı ısınma ve fazla ısınma

2. Arayüzde ve oyunlarda ani fps düşüşleri (miui12 de en yüksek ayarlarda 60fps oynadığım oyunları şimdi 5 dakika da bir fps düşmesinden oynayamaz hale geldim)

3.Şarjın hızlı bitmesi ısınmaya bağlı olarak ise performans düşüşleri

Oluşan tüm sorunlar bunlar umarım birdaha ki güncellemede bu sorunları düzeltirler 3 defa geri bildirim yolladım xiaomiye umarım okuyorlardır o bildirimleri eğer düzelmezse tek çare düzelene kadar miui 12 de kalmak olacak sanırsam.

Kullandığım Rom: V12.5.1.0.RJUTRXM

erenalisen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eren Ali
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
14
Miui 12 den miui12.5 a geçtim ve çıkan sorunları birbir anlatıyorum

1. Hızlı ısınma ve fazla ısınma

2. Arayüzde ve oyunlarda ani fps düşüşleri (miui12 de en yüksek ayarlarda 60fps oynadığım oyunları şimdi 5 dakika da bir fps düşmesinden oynayamaz hale geldim)

3.Şarjın hızlı bitmesi ısınmaya bağlı olarak ise performans düşüşleri

Oluşan tüm sorunlar bunlar umarım birdaha ki güncellemede bu sorunları düzeltirler 3 defa geri bildirim yolladım xiaomiye umarım okuyorlardır o bildirimleri eğer düzelmezse tek çare düzelene kadar miui 12 de kalmak olacak sanırsam.

Kullandığım Rom: V12.5.1.0.RJUTRXM
Yeni bir sorunumuz daha doğdu nur topu gibi bir sorun arada ekranını 120hz de kullananlar anlayacaktır oyuna girerken ekranı oyunun hzine göre ayarlamıyor bazen bozuluyor yani mesela 60fps bir oyun oynuyorsunuz ekranı 120hz de kullanıyorsunuz oyuna girerken otomatik olarak Hz düşmesi gerekiyor ya hani o olmuyor işte otomatik olarak düşürmüyor bazen birde şu tüm oyundaki kasma ve aniden FPS düşmesi sorunlarının hepsi de yazılımsal donanımsal değil haberiniz olsun en iyisi miui 12 de kalmak şuanlık çünkü miui 12.5 poco X3 proya yaramadı

M2102J20SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
POCO X3 Pro – Türkiye Stabil V12.5.2.0.RJUTRXM güncellemesi

tahat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tahir
Cihazım
poco x3 pro
Konular
0
Merhaba arkadaşlar. TR romda 12.5.2 güncellemesini yapan arkadaşlar izlenimlerini paylaşabilirler mi acaba? 12.5.1e sorunlu diyen çok olduğu için hala 12..0.1'deyim. Acaba 12.5.2 güncellemeye değer mi?

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Merhaba arkadaşlar. TR romda 12.5.2 güncellemesini yapan arkadaşlar izlenimlerini paylaşabilirler mi acaba? 12.5.1e sorunlu diyen çok olduğu için hala 12..0.1'deyim. Acaba 12.5.2 güncellemeye değer mi?
Bence değmez. Zaten çok ciddi bir değişiklik de yok hatırladığım kadarı ile. Birkaç performans iyileştirmesi ve güvenlik güncellemesi. O yüzden değişiklik listesi yazmadım. Boot kilidiniz açıksa geçiş yapın, beğenmezseniz sürüm düşürürsünüz.

broqee

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Mi Band 3
Konular
14
Ben performansı bırakın yavaşlama bile hissettim diyebilirim bence hiç gerek yok şimdilik orada kalın.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular