HyperOS Poco X3 Pro | Turbo HyperOS 1.0.10.0 | A14

Ghaneli

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 9 se
Konular
3
Senin attığın ekran görüntüsünde 4 tane ses kontrol var ama bende 3 tane

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-02-17-13-39-06-042_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-02-17-13-39-06-042_com.android.chrome.jpg
    715,8 KB · Görüntüleme: 54
  • Screenshot_2024-02-17-13-38-45-509_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-02-17-13-38-45-509_com.android.chrome.jpg
    805,2 KB · Görüntüleme: 52

Aliimran7

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
X3 Pro
Meslek
BT Öğretmeni
Konular
14

Ghaneli

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 9 se
Konular
3
LeicaCamera_VAYU.zip diye bir kamera buldum
Sen tecrübelisin diye sana soruyorum
Bunu yüklemeye değermi sence herhalde twrp ile yüklenecek bunu yüklersen geriye dönüş olmaz sanırım?
Bu arada ben de senin gibi turbo dayım herşeyi ayarladım en zoru banka uygulamaları ama hallettim.
3 gündür kullanıyorum gayet memnunum.

(Dosya 150mb foruma yüklenmiyor)

Aliimran7

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
X3 Pro
Meslek
BT Öğretmeni
Konular
14
LeicaCamera_VAYU.zip diye bir kamera buldum
Sen tecrübelisin diye sana soruyorum
Bunu yüklemeye değermi sence herhalde twrp ile yüklenecek bunu yüklersen geriye dönüş olmaz sanırım?
Bu arada ben de senin gibi turbo dayım herşeyi ayarladım en zoru banka uygulamaları ama hallettim.
3 gündür kullanıyorum gayet memnunum.

(Dosya 150mb foruma yüklenmiyor)
Ben kamerayı çok sık kullanmıyorum hocam. Mevcut olan MIUI kamera benim için yeterli oluyor.

Dosya içeriğini bilmediğim için net birşey söyleyemeyeceğim. Belki ayrı bir uygulama olarak yükleniyordur. Sonradan kaldırılabilir. Belki mevcut kameranın yerine yükleniyordur. Geri dönüşü olmayabilir. Denerseniz yorumlarınızı bekliyorum. Konu içerisine ekleriz verimli olursa.

Ben banka uygulamaları ile ilgili bir problem yapamadım. Yapıkredi ve Garanti var sorunsuz çalışıyor. Yapıkredi NFC'de çalışıyor.

1 haftadan fazladır da ben kullanıyorum. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım henüz. Sadece Migros uygulaması telefona indirilmiyor Play Store'dan. Sorun romda mı uygulamada mı play storeda mı çözemedim. Deneyip dönüş yapabilir misiniz?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-02-18-17-47-56-652_com.android.vending.jpg
    Screenshot_2024-02-18-17-47-56-652_com.android.vending.jpg
    399,4 KB · Görüntüleme: 50

Ghaneli

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 9 se
Konular
3
Yüklendi ilk yüklendiğimde tiktok yüklenmedi şöyle yaptım
Play store güncellemeyi kaldırdım sonra ilk açılışta sorunsuz kuruldu?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-02-18-18-06-46-318_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2024-02-18-18-06-46-318_com.miui.home.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 49

Toorop

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
4
Ben kamerayı çok sık kullanmıyorum hocam. Mevcut olan MIUI kamera benim için yeterli oluyor.

Dosya içeriğini bilmediğim için net birşey söyleyemeyeceğim. Belki ayrı bir uygulama olarak yükleniyordur. Sonradan kaldırılabilir. Belki mevcut kameranın yerine yükleniyordur. Geri dönüşü olmayabilir. Denerseniz yorumlarınızı bekliyorum. Konu içerisine ekleriz verimli olursa.

Ben banka uygulamaları ile ilgili bir problem yapamadım. Yapıkredi ve Garanti var sorunsuz çalışıyor. Yapıkredi NFC'de çalışıyor.

1 haftadan fazladır da ben kullanıyorum. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım henüz. Sadece Migros uygulaması telefona indirilmiyor Play Store'dan. Sorun romda mı uygulamada mı play storeda mı çözemedim. Deneyip dönüş yapabilir misiniz?
Hocam herhangi bir NFC kartı telefona okuttuktan sonra NFCde bir sıkıntı oluyor mu? En basitinden toplu taşıma kartınız varsa denemeniz mümkün mü? Denediğim bütün HyperOS romlarda telefona bir kart okuttuktan sonra telefonu yeniden başlatana kadar NFC ayarlardan kayboluyor veya aktif edilemiyordu.

Migros kurulum sorununuz için bazı romlarda kurulum sonrası Chrome uygulamasında bende de aynı sorun oluyordu, Play Store ve Play hizmetleri uygulamalarının verilerini temizledikten sonra Play Store'u açıp biraz bekledikten sonra yüklemeyi denediğimde yükleniyordu.

Ghaneli

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 9 se
Konular
3
Hocam herhangi bir NFC kartı telefona okuttuktan sonra NFCde bir sıkıntı oluyor mu? En basitinden toplu taşıma kartınız varsa denemeniz mümkün mü? Denediğim bütün HyperOS romlarda telefona bir kart okuttuktan sonra telefonu yeniden başlatana kadar NFC ayarlardan kayboluyor veya aktif edilemiyordu.

Migros kurulum sorununuz için bazı romlarda kurulum sonrası Chrome uygulamasında bende de aynı sorun oluyordu, Play Store ve Play hizmetleri uygulamalarının verilerini temizledikten sonra Play Store'u açıp biraz bekledikten sonra yüklemeyi denediğimde yükleniyordu.
Yüklendi ilk yüklendiğimde tiktok yüklenmedi şöyle yaptım
Play store güncellemeyi kaldırdım sonra ilk açılışta sorunsuz kuruldu?

Aliimran7

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
X3 Pro
Meslek
BT Öğretmeni
Konular
14

Hocam söylediğiniz şekilde NFC kartı telefona tuttuğumda telefon titreyip etkileşime giriyor, çekip tekrar tuttuğumda tekrar titriyor. Nfc kapanma okumama gibi bir durum olmuyor.

Bugün markette aldığım ürünleri nfc üzerinden telefon ile ödedim. Bir ürünü geçirmeyi unutmuşlar. Onu ayrıca geçirdiler, tekrar ödedim telefon ile sorun olmadı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Play Store ve Play Hizmetleri uygulamalarının verilerini temizleyerek denedim olmuyor.

İki uygulamanın da en güncel Sürümlerinin yükleyip denedim olmuyor.

İki uygulamanın güncellemelerini kaldırdım ve romun içerisine gömülü varsayılan sürümleri ile yüklemeyi denedim olmuyor.

Mobil veri ve wifi ikisinde de inmiyor. Farklı wifi ağında da inmiyor. Uygulama apk olarak yüklenebiliyor ama ne yaptımsa olay store üzerinde indiremedim. 50 tane uygulama var migros dışında bu hatayı veren yok. 4-5 farklı cihazda denedim hepsinde sorunsuz yüklendi.

Son düzenleme:

Ghaneli

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 9 se
Konular
3