HyperOS Poco X3 Pro | Turboʰʸᵖᵉʳᵒˢ 1.0.3.0 | A14

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Kamera sorunu yaşayan var mı? Kirrli temiz iki kurulumda da kamera sorun verdi bende 1.0.3 versiyonda.
İlk mesajdaki videoyu izlediniz mi? Kamera için ayar yapmanız gerekiyor, ayar hakkında birşey yazmadığınızı görüyorum o yüzden de yapmadığınızı varsayıyorum. 1.0.3 özellikleri altında video dosyasının linki var, kontrol edip deneyebilirsiniz.

Aktif olarak kullanan varsa eklediğim görüntüdeki ayarın mevcut olup olmadığını kontrol edebilmeniz mümkün mü? Bir süredir aosp tabanlı romdayım, güncellemeler arası wipe-wipe yorulmuştum fakat bir süre geçti ve ne kadar sorun giderebildiklerini kontrol etmek istiyorum. Bu ayara bu kadar alıştıktan sonra eve geldiğimde uzun bir süre unuturum ben wifi açmayı kesin 😄

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ghaneli

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 9 se
Konular
3
Hocam 1.0.2.0 de kamera yan çevirdiğinde dönmüyor.
Sizde de aynımı

Aliimran7

Dönmesi gerekiyor ama hep dikey çekim yapıyor
Yatay çekim yapmıyor

Ekli dosyalar

• IMG_20240425_110422.jpg
    IMG_20240425_110422.jpg
    377,7 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:

arena61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
vahdet
Cihazım
poco x3 pro
Konular
0
Ayarlar kısmında sadece Turbo Modifications bölümü Rusça, önceki sürümlerde ingilizceydi son sürümde Rusça'ya döndü. Yapımcıya bildirdim sonraki güncellemede düzelteceğini söyledi. Mümkünse Türkçe olacak.

Rom içerisinde Mi Video ve Mi Music uygulaması olmadığı için video ve müzik açabilmek için bir uygulama indirmeniz gerekiyor. Mi Video - Mi Music veya harici başka bir uygulama indirebilirsiniz.
Hocam yeni rom çıktı türkçe oldumu bilginiz varmı acaba Turboʰʸᵖᵉʳᵒˢ PLUS 1.0.3.0 V3.1

memedim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ben
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhaba rom'un en güncel versiyonu konu da bulunan Google Drive linkinden mi? Ayrıca rom bu rom ile ilgili gelişmeleri nereden takip edebilirim yani geliştiricisi kim?

schalke84

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
0
İlk mesajdaki videoyu izlediniz mi? Kamera için ayar yapmanız gerekiyor, ayar hakkında birşey yazmadığınızı görüyorum o yüzden de yapmadığınızı varsayıyorum. 1.0.3 özellikleri altında video dosyasının linki var, kontrol edip deneyebilirsiniz.

Aktif olarak kullanan varsa eklediğim görüntüdeki ayarın mevcut olup olmadığını kontrol edebilmeniz mümkün mü? Bir süredir aosp tabanlı romdayım, güncellemeler arası wipe-wipe yorulmuştum fakat bir süre geçti ve ne kadar sorun giderebildiklerini kontrol etmek istiyorum. Bu ayara bu kadar alıştıktan sonra eve geldiğimde uzun bir süre unuturum ben wifi açmayı kesin 😄

Videoyu izlemedim. Dikkat de etmemişim. Teşekkürler. Kurulum yaparsam ağa otomatik bağlanma ayarına da bakarım.Ben de aosp romlara alışamadım. Ama ne hikmetse hergün 3 5 rom veya versiyon güncellemesi görüyorum telegramda. Çift uygulamalar yoktu begendiklerimde. O nedenle bırakmıştım.

schalke84

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
0

Yok maalesef o şekilde bir ayar.

Yok maalesef o şekilde bir ayar. Videodaki ayarları yapınca kamera düzeldi. Teşekkürler.

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Yok maalesef o şekilde bir ayar.

Yok maalesef o şekilde bir ayar. Videodaki ayarları yapınca kamera düzeldi. Teşekkürler.
Rica ederim. Ayarı kontrol ettiğiniz için teşekkür ederim. Adb komutunu buldum o ayar için, ayarlarda görünmese de Android içinde gömülü bir ayar olduğu için açılabiliyor sanırım, yüklemeye vaktim olursa deneyeceğim.

Aliimran7

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
X3 Pro
Meslek
BT Öğretmeni
Konular
14
Hocam yeni rom çıktı türkçe oldumu bilginiz varmı acaba Turboʰʸᵖᵉʳᵒˢ PLUS 1.0.3.0 V3.1
Hocam PLUS versiyonlar ücretli. Türkçe mevcut içerisinde
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba rom'un en güncel versiyonu konu da bulunan Google Drive linkinden mi? Ayrıca rom bu rom ile ilgili gelişmeleri nereden takip edebilirim yani geliştiricisi kim?
Turbo Rom yazarak telegram üzerinden takip edebilirsiniz. Yapımcısı Rus

keremozbas831

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Xiaomi
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
Xiaomi deki güvenlik uygulamasındaki gibi hizmetler varmi yani çift uygulamalar uygulamaları kilitle vs.

Aliimran7

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
X3 Pro
Meslek
BT Öğretmeni
Konular
14
Xiaomi deki güvenlik uygulamasındaki gibi hizmetler varmi yani çift uygulamalar uygulamaları kilitle vs.
Çift Uygulamalar özelliği mevcut hocam.

Uygulama kilitleme değil Gizli Uygulamalar özelliği var.

Üst Alt