Soru Poco x3 pro TR ROM MIUI 13

Ahmetcan183

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Poco x3 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
14
8-9 aydır poco x3 pro kullanıyorum memnunum pek bir sorun yok ancak TR rom yüzünde MIUI 13 indiremiyorum ve daha garantisi var. Dosya ismi değiştirme yolu ile rom atarsam garantisi gider mi çünkü MIUI 13 güncellemesini gerçekten çok bekliyordum çıktı ama Türkiye ye yok ve tr romu diğer romlara göre eksikleri varmış. Garanti gidiyor mu gidiyor ise değer mi

Ekli dosyalar

• IMG_20220322_145552.jpg
    IMG_20220322_145552.jpg
    151,3 KB · Görüntüleme: 20

SIR_INDO_SCARF

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper sümer
Cihazım
Poco x3 gt
Konular
2
Güncelleme in kendisinin gelmesini beklemen daha iyi olur. Arkadaşımın x3 pro cihazına daha henüz gelmedi. Anlaşılan x3 GT x3 pro cihazından daha önde tutuyorlar.

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Dosya değiştirmeye filan gerek yok sakın yapma zaten tr ye geldi güncelleme ota ya dusmediyse güncelleme dosyasıni indirip direk guncelleyiciden guncelleyin veya bekleyin yarın öbür gün gelir

Ü

Üye silindi 278685

Guest
8-9 aydır poco x3 pro kullanıyorum memnunum pek bir sorun yok ancak TR rom yüzünde MIUI 13 indiremiyorum ve daha garantisi var. Dosya ismi değiştirme yolu ile rom atarsam garantisi gider mi çünkü MIUI 13 güncellemesini gerçekten çok bekliyordum çıktı ama Türkiye ye yok ve tr romu diğer romlara göre eksikleri varmış. Garanti gidiyor mu gidiyor ise değer mi
O kadar özellik arayüz iyileştirmesi var garantiyi sallamayıp bozuyorum genelde ben zaten yardım etmiyorlar :D . Ve stock MIUI 13 eğer bu forumda biraz gezinirsen baya sorunlu olduğunu göreceksin . Custom da bişey yok

Üst Alt