MIUI 12.5 Poco X3 Pro - Tayvan Kararlı Rom V12.5.1.0.RJUTWXM [Android 11] İndirme Bağlantıları

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Poco X3 Pro
Tayvan Kararlı Rom
V12.5.1.0.RJUTWXM

[Android 11]

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Güncelleme ve Kurulum Talimatları
1)OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
- V12.0.2.0.RJUTWXM romunda iseniz Ota indirme bağlantısını kullanarak güncellemeyi yapabilirsiniz.
2)Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Ota Rom indirme bağlantısı

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı
Paylaşıldığında eklenecektir.

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir​

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Fastboot rom İndirme bağlantısı.

jadakids01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Jadakids01
Cihazım
Mi 9T 6 128
Meslek
OTO ELEKTRONİK
Konular
0
Poco X3 Pro
Tayvan Kararlı Rom
V12.5.1.0.RJUTWXM

[Android 11]

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Güncelleme ve Kurulum Talimatları
1)OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
- V12.0.2.0.RJUTWXM romunda iseniz Ota indirme bağlantısını kullanarak güncellemeyi yapabilirsiniz.
2)Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Ota Rom indirme bağlantısı

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı
Paylaşıldığında eklenecektir.

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir​
Günaydın hayırlı Cumalar ben garantili cihaz aldım poco X3 pro iki aylık TR rom var haliyle hindistan rom kurmak istiyorum onun için bootloader kilidi açmak gerekiyor, buraya kadar herşey mükemmel, ileride donanım arızası için servise göndermek istesem kilidi nasıl kapatırım yazılım atarken kapatılır clean all and lock yapsam ama cihaz MIUI yazısında gidip gidip gelirmi poco f2 pro da başıma geldi yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum

Üst Alt