Yardım Poco X3 Pro Tamirci

Burak Doğay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak Doğay
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
18
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 14
Telefon Modeli
Poco X3 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Poco X3 Pro Telefonum bı anda bozuk TV ekrani verip kapandı ve hiçbir şekilde açılmıyor istanbul Avrupa yakasındayim bu sorunu yaşayıp benim olduğum taraflarda halleden biri tamircinin ismini ve ne kadara halloldugunu söyleyebilirmisiniz acaba telefonumu artık kullanmak istiyorum.

hlcn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
POCO X3 PRO
Konular
1
Benim poco x3 pro telefonum beyaz ekran vermişti anakart arızasıymış genpa kadıköy teknik servisine gönderdim anakart değişimi yapıldı yani genpa kadıköy şubesine bakabilirsin, eğer garantin yoksa da parayla belki yaparlar

Oyla:

EfkanSx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet Efkan
Cihazım
Poco X3 pro
Konular
0
Benim poco x3 pro telefonum beyaz ekran vermişti anakart arızasıymış genpa kadıköy teknik servisine gönderdim anakart değişimi yapıldı yani genpa kadıköy şubesine bakabilirsin, eğer garantin yoksa da parayla belki yaparlar
Reis geldimi telefonun durumlar nasıl maalesef bende aynı problem var ;(

Oyla:

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Entegre arızası dahili hafızanın olduğu çip soğuk lehime düşmüş.poco x3 prolarda kronik sorun..
Sırf bu yuzden bende olmadan cihazı satmıstım.kullanılan lehimlemenın dandikliğinden yaptığı söyleniyordu.Anakarta ısı uygulaması olsa belki hayata döner ama bi zaman sonra tekrar yapabilir.çipin sökülüp kalıplanıp tekrar lehimlenmesi lazım.

M2007J17G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt