Yardım Poco X3 Pro - Sürüm düşürme!

• Konbuyu başlatan BeNTeK
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 10
  • Görüntüleme 607

BeNTeK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Web Dev.
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 14.0.1
Telefon Modeli
Poco X3 Pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Telefonum Poco X3 Pro. Kullandığım işletim sistemi Windows 11 Pro
Eski sürüm olan 13 veya 12 'ye geçmek istiyorum. Bir kaç kez denedim fakat başarılı olamadım.
Bu konuda bana yardımcı olabilecek birileri var mı?

• MI FLASH TOOL - Başarısız
  • Mi Unlock Tools -Kilidi kaldır çalışmadı
  • QDLoader HS-USB Driver 32/64 bit - Kurulu
  • V13.0.1.0.SJUTRXM - Geçmek istediğm sürüm
Telefon içerisinde denedim başaramadım. Test kullanıcısı gerekli izinlerin olduğunu kontrol et gibi bir hata aldım. Bu telefonu eski sürüme nasıl döndüreceğim?

BeNTeK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Web Dev.
Konular
1
Bu mesajınızı görmeden önce cevap yazacaktım, gördükten sonra vazgeçtim. Siz nasıl buraya konu açarak yardım istediyseniz arkadaş da güncel sürüme geçmeden önce bir sorun olmadığını öğrenmek için sormuş olabilir, beğenmediyseniz beğenmediğinizi veya son sürümde bir sorun varsa onu yazabilirdiniz kısaca ama bu şekilde ters cevap verirseniz ben yardımcı olmam ve bu mesajdan sonra da buraya yazmayacağım, konu takibini bırakıyorum.
Bu nasıl bir düşüncedir anlamadım. Zaten beğenmediğim için GERİ DÖNMEK istediğimi söylememiş bulunmuyor muyum? illahi yazarken "BEĞENMEDİM SÜRÜM DÜŞÜRMEK İSTİYORUM" demem mi gerek? Ben de parasını verir yaptırırım kardeşim sende haklısın.

BL kilidi kapalı yazmışsınız, nasıl fastboot rom atmayı planladınız da işleme devam ettiniz bu şekilde?
Şuan açık! Sorun yok. Gider parasını veriri yaptırırım. Zaten mesajımda yoktu. Forumda üyeliğim varmış sormak istedim sormaz olaydım. Hadi kolay gelsin hepinize!

Oyla:
Üst Alt