Soru Poco x3 pro Rom Önerisi (Android 11-12-13)

Paganmetal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Göktuğ
Cihazım
Mi6
Konular
13
Merhaba arkadaşlar şuan crdroid 7.27 Android 11 kullanıyorum. Şuan genel olarak memnunum. Ancak rom değişikliği yapmak istiyorum. Benim kriterim oynamış olduğum mobile legends - cod mobile sırasında çok fazla ısınmıyor ve de fps te düşüş yaşamamak. Android 11 de gayet güzel ve kasmıyor. Önereceğiniz rom isimleri nelerdir? EvoX 7,7 nasıldır?

rastalgun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
24
Kendin dene herkes bir şey der kur romu temiz kurulum yap bir kaç saat veya gün dene sevmezsen değişirsin

Paganmetal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Göktuğ
Cihazım
Mi6
Konular
13
Kendin dene herkes bir şey der kur romu temiz kurulum yap bir kaç saat veya gün dene sevmezsen değişirsin
Bu durumdan sıkıldım. Sürekli rom değiş vs. O yüzden kullanıp memnun olanlar varsa ona göre kurulum yapayım diyorum

salim21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Salim
Cihazım
Poco x3 Pro
Konular
17
Bu durumdan sıkıldım. Sürekli rom değiş vs. O yüzden kullanıp memnun olanlar varsa ona göre kurulum yapayım diyorum
Aklına gelebilcek bütün romları denedim, aosp romların hiçbiri stabil değil, Yine en iyisi eu rom fakat sen diyosan ben aosp kullanacam en iyisi EVOX 7.6.2 sürümü 7.7 sürümünde sapitmislar

snndcl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
27
Aklına gelebilcek bütün romları denedim, aosp romların hiçbiri stabil değil, Yine en iyisi eu rom fakat sen diyosan ben aosp kullanacam en iyisi EVOX 7.6.2 sürümü 7.7 sürümünde sapitmislar
ben eu 14 sürümdeyim 4 saat ekran süresi zar zor alıyorum sence en iyi sürüm hangisi hocam?

Paganmetal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Göktuğ
Cihazım
Mi6
Konular
13
crdroid 7.27 den bananadroid e geçtim android 11 pek memnun kalmadım. Crdroid 7.27 çok iyi gibi geri döndüm ona
ben eu 14 sürümdeyim 4 saat ekran süresi zar zor alıyorum sence en iyi sürüm hangisi hocam?

snndcl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
27
crdroid 7.27 den bananadroid e geçtim android 11 pek memnun kalmadım. Crdroid 7.27 çok iyi gibi geri döndüm ona
ben mıuı tabanlı kullanıyorum mıuı özelliklerine de çok ihtiyaç duyuyorum ofiste. mıuı olarak en iyi batarya performansını hangi sürüm veriyor onu öğrenmeye çalışıyorum da bulamadım

rastalgun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
24
Ben de aynı durumu yaşıyorum ama kendim deneyerek en azından kafamda soru işaretleri bırakmıyorum

Üst Alt