Yardım poco x3 pro müzik video vs çalarken titreşim

sertokus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
6.0,1
Cihazım
Mi 5s
Konular
13
Merhaba arkadaşlar.
Henüz poco x3 pro 256 telefonumu yeni aldım.
Ses denemesi yapıtım. Youtube ve tarayıcıdan bir video açtım ve ses denemesi yapayım dedim
Ses açık iken elimi kameranın hemen altındaki kısımdan titretiyor. Bu titretme beni aşırı rahatsız etti.
Titreşimi filan kapattım telefonda ama yine aynı.
Başka poco x3 kullanan arkadaşlara ulaştım. Onlar böyle bir sorun olmadığını söylediler.
Bu forumda böyle bir sorun başınıza geldi mi. Belki de titreşim kapalı ama elimi aşırı titretiyor ses varken.
Cevaplarınızı bekliyorum.

NuhSan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Poco x3 nfc
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Hocam bu gayet normal, arka kapağın altında sesin daha dolgun çıkması için bir boşluk var.
Telefona kılıf taktıktan sonra pek hissedilmiyor ama...

Oyla:

Palitifinos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taha
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Sosyolog
Konular
1
Telefonun birçok incelemesinde bu durum dile getiriliyor. Aynı durum herkeste var (bende de mevcut). Keşke telefonu almadan önce incelemeleri takip etseydiniz.

Oyla:

sertokus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
6.0,1
Cihazım
Mi 5s
Konular
13
Aynen haklısınız. sürü psikojisi ile aldım denilebilir. Mevcut gruplarda hep bu telefon övülüyordu.
Titreşim çalışmasın yeter. Bir şekilde alışılabilcek bir durum.

Oyla:

Seat_xxx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
1
Merhaba arkadaşlar.
Ses denemesi yapıtım. Youtube ve tarayıcıdan bir video açtım ve ses denemesi yapayım dedim
Ses açık iken elimi kameranın hemen altındaki kısımdan titretiyor. Bu titretme beni aşırı rahatsız etti.
Başka poco x3 kullanan arkadaşlara ulaştım. Onlar böyle bir sorun olmadığını söylediler.
Bu forumda böyle bir sorun başınıza geldi mi. Belki de titreşim kapalı ama elimi aşırı titretiyor ses varken.
Bende de var titreşim ve bu bir sorun değil ses izolasyonu imiş YouTube da videosu var bütün x3 lerde var titreme

Oyla:

ozgurT07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Merhaba arkadaşlar.
Arkadaşların dediği gibi sesin tok çıkması için yapılmış bir tasarım. Eğer isterseniz kapatabilirsiniz. Ayarlar>ek ayarlar>erişebilirlik>işitme(üst sekmede)>ses dengesini sağ tarafa çekin. Dezavantaj olarak tek hoparlör çalışır ama titreşim kesilir.

Oyla:
Üst Alt