MIUI 13 Poco x3 pro MIUO 13.0.1 güncellemesinden 12.5 geçme

efedmrbg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
efe
Cihazım
poco x3 pro
Konular
2
Merhaba herkese telefonum poco x3 pro 8/256 1 ay önce MIUI 13.0.1 sürümüne güncellendim telefonu ama keşke güncellemeseydim. Batarya acayip hızlı bitiyor daha telefon 3 aylık bataryası bitemez heralde. Çok yoğunda kullanmıyorum telefonu ve eski sürüme geçmek istiyorum. Dönmek istiyorum ama güvenemiyorum soracağım sorularım var telefon çökme ihtimali varmı ya da o sürüme geçince birdaha güncelleme alırmı telefon ileriki güncellemeye geçmek için aynı şeyi mi yapmak gerekiyor ya da telefona birşey olur mu eski sürüme geçmeden önce yedekleme dışında ve dosya ismini değiştirme dışında birşey yapmamıza gerek var mı? Sorularımı cevaplarsanız sevinirim iyi günler.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Normalde bootloader kilidi açılıp fastboot ile dönüş yapılmasını tavsiye ediyoruz fakat bu yöntemle cihaz garanti dışı kalır.

Dosya ismi değiştirme yazmışsınız herhalde kilit açmadan dönüşü denemek istiyorsunuz... O yöntem ise evet riskli sorun yaşayabilirsiniz ve sorun olursa bootloader kapalı olduğu için cihazı servise göndermeniz gerekir.

Oyla:
Üst Alt