Soru Poco x3 pro kendi kendine hızlı birşekilde appler açılıp kapanıyor siliniyor!!!!!!

twinsk8

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
poco x3 128gb
Konular
1
Merhabalar Poco x3 pro telefonum bir anda saçma sapan kendi kendine programlar açılıp kapanıyor oralara buralara giriyor siliyor sanırsın telefon çıldırmış hacklanmiş gibi davranıyor ve yandaki tuş kilidine basınca kapanıyor ve bu çıldırma son buluyor ve bu başkalarına aldırdığım poco x3lerde de mevcut yok mu bu sorunu olan internette arıyorum ama bulamıyorum ve tanıdığım 2 kişide de aynı şekilde saçmalıyor lütfen yardım edin çok severek aldığım telefondaki bu sorun nefret ettirdi yaw:(((

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Ghost touch sorunu olabilir. Servise verin.

kgnhsmaj

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kağan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Sosyal mühendislik
Konular
3
Hemen servise vermeyin. Hard reset attıktan sonra devam ederse verin. Şahsi fikrim

leventtaka61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
LEVENT
Cihazım
SMART 6
Konular
2
Bendede var sorun değil :)

Asikurt28

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Galip
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
1
Merhabalar Poco x3 pro telefonum bir anda saçma sapan kendi kendine programlar açılıp kapanıyor oralara buralara giriyor siliyor sanırsın telefon çıldırmış hacklanmiş gibi davranıyor ve yandaki tuş kilidine basınca kapanıyor ve bu çıldırma son buluyor ve bu başkalarına aldırdığım poco x3lerde de mevcut yok mu bu sorunu olan internette arıyorum ama bulamıyorum ve tanıdığım 2 kişide de aynı şekilde saçmalıyor lütfen yardım edin çok severek aldığım telefondaki bu sorun nefret ettirdi yaw:(((
Bende 1 hafta önce aldım İlk 3 gün bendede kapanma oluyordu kendi kendine alarm kurulmuş gb sabah 7 de kapanıyordu.Fabrika ayarlarına döndürdüm çok şükür şimdi düzeldi kapanmıyor artık sende dene bir düzelir belki

Üst Alt