Yardım Poco X3 Pro Güncelleme Almıyor

Aliimran7

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
X3 Pro
Meslek
BT Öğretmeni
Konular
16
Hocam cihazdan vazgeçecek haldeyim. Redmi Note 11S buldum Takas yapmaya değer mi bu telefonla? Redmi Note 11S HyperOS almış Android 13 sürümü mevcut güncel telefon ama İşlemci de aynı şeyi söyleyemem. Oyun oynayan birisi değilim oynasam bile (GTA SA, Stickman, Sniper 3D) falan. Yani kısacası Takas yapmaya değer mi?
Ben takas yapmanızı önermem hocam. NFC'nin stabil çalışmaması dışında Romlarda genel olarak problemler olmuyor. Kurun bir HyperOS rom kullanmaya devam edin

Burak_tr0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
1
Ben takas yapmanızı önermem hocam. NFC'nin stabil çalışmaması dışında Romlarda genel olarak problemler olmuyor. Kurun bir HyperOS rom kullanmaya devam edin
Doğru düzgün BL Kilidini açıp Custom Rom atacak birini bulamıyorum. Sorsan 680-710TL arası diyorlar Takas da yapsam para harcamaya gerek kalmayacak

weepanimuwatcher

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zort
Cihazım
nuwa
Konular
30
Doğru düzgün BL Kilidini açıp Custom Rom atacak birini bulamıyorum. Sorsan 680-710TL arası diyorlar Takas da yapsam para harcamaya gerek kalmayacak
Bence takasa gerek yok, hyperos'ta zaten miui'in üstüne bir kaç görüntüsel yenilik getirmişler o kadar gibi duruyor, ben olsam x3 pro ile devam ederdim sonra telefonunuz size yetmemeye başlayınca yeni bir modele yükseltirdim

Üst Alt