Soru Poco X3 Pro Ekran Uykudayken Şarj Tüketimi

Vadbav

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yavuz Ersoy
Cihazım
Poco X3 pro
Konular
5
Arkadaşlar selam ben poco x3 pro kullanıyorum 1 hafta kadar önce yazılım güncellemesi aldı geceleri %100 bıraktığım şarj sabah %94 falan oluyor çok fazla tükeniyor daha önce %2 harcarken %6ya çıktı bi anda demin denedim %100 yaptım şarjdan söktüm ekran kapalı tuttum hiç dokunmadin güç tasarruf modunda sadece WiFi açık 1 saatte %1 düştü hemen. Sizce normalmi yoksa yazılımsal bir durummu var? Telefon 2 aylık.

Ahmetcan183

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Poco x3 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Bende poco x3 pro kullanıyorum açıkçası şarjda falan baya oynuyorum dikkat etmedim ama şarjı iyi dayanıyor bana TR rom ve 12.5

Vadbav

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yavuz Ersoy
Cihazım
Poco X3 pro
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende poco x3 pro kullanıyorum açıkçası şarjda falan baya oynuyorum dikkat etmedim ama şarjı iyi dayanıyor bana TR rom ve 12.5
Bendede tr rom var şarj dayanmasında sıkıntı yok bendede dayanıyor kullanırken şarj. Sadece gece mesela %100de bırakıyorum sabah %94 oluyor sabahtan kastım gece 12 oglen 11 arası %6 gidiyor ekran uykudayken bana normal değil gibi geldi.

Ahmetcan183

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Poco x3 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Bendede tr rom var şarj dayanmasında sıkıntı yok bendede dayanıyor kullanırken şarj. Sadece gece mesela %100de bırakıyorum sabah %94 oluyor sabahtan kastım gece 12 oglen 11 arası %6 gidiyor ekran uykudayken bana normal değil gibi geldi.
Bu gün deneyeyim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu gün deneyeyim

Vadbav

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yavuz Ersoy
Cihazım
Poco X3 pro
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu gün deneyeyim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu gün deneyeyim
Sabah zibilyon yerden bildirim gelmiş oluyor sanırım bildirimlerden kaynaklı gidişte olabilir her bildirimde ekran uyanıp uyuduğu için kullananlara danışmak istedim

Üst Alt