Soru Poco X3 Pro Ekran ( Dokunmatik sorunu )

EmreOzdmr10

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Poco X3
Konular
4
Yaklaşık 1 aydır cihazı kullanıyorum 6/128 GB modeli , telefonda şöyle bir sorunla karşılaştım çoğu zaman uygulamalarda ekrani kaydirmaya calisinca tepki vermiyor ekranin baska bir yerine dokununca tepki vermeye başlıyor , bunu sadece ben mi yaşıyorum yardımcı olabilir misiniz ?
Dostum ben de 6/64 kullanıyordum. Oyunlarda ekran takılıyordu mesela ben ekrandan elimi çekmeme rağmen telefon sanki ben hala dokunuyormusum gibi algılayıp 1 sn kendisi otomatik yapıyordu. Her sorunu denedim olmadı . Zamanla düzeliyor sadece sabırla bekle. Arkadaşlarım da aynı sorunu yaşıyordu cihazı yenilediler yine aynı sorun. Zamanla düzeliyor emin ol.

MertÇevik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Mert
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
0
Ben de aynı problemi yaşıyorum. MIUI sürümüm global 12.0.6 ve ekranın sağ alt kısmında ekranı aşağı kaydırırken takılmalar oluyor. Telefonu yeniden başlatınca problem çözülüyor fakat yaklaşık 1 gün sonra yine problem başlıyor. Çözüm öneriniz var mı? Fabrika ayarlarına sıfırlasam düzelir mi?

maskem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
levent oz
Cihazım
mıuı
Konular
0
redmi note 9 pro vardı onu satıp bunu almıştım şimdi pişmanım ekran kalitesi kötü malzeme kalitesi kötü bir işlemci bir yenileme hızı

inboxajm

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Mi6+Mi9Se+S2
Meslek
Şoför
Konular
5
Aynı sorunu ben de yaşıyorum ara sıra. Klavyede kaydırarak yazma özelliğini kullanırken fark ettim bunu. Genellikle ekranın sağ alt kısmında oluyor. Tutup kaydırırken yaşanan bir problem. Sanırım yazılımsal bi kararsızlık söz konusu. Cihaz tr cihazı herhangi bir custom rom, root falan yok. Bl kapalı
Tıpa tıp aynı sorun bende de mevcut yendien başlatınca sorun biraz düzeliyor sonra yine aynı düzeldi mi sizin sorununuz ?

EfeReis06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
Redmi S2
Konular
9
Tıpa tıp aynı sorun bende de mevcut yendien başlatınca sorun biraz düzeliyor sonra yine aynı düzeldi mi sizin sorununuz ?
Aynı sorun bende de var çözebildiniz mi ona göre iade edeceğim lütfen yardım edin

PowerofAirx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T Lite
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
24
Ben ısınma vs gibi bir sürü sorunu Endonezya roma geçerek çözdüm. Oyunlarda vs artık eskisi kadar ısınmıyor ve daha akıcı, stabil.

Üst Alt