Yardım Poco X3 Pro Dokunmatik Sorunu

GOKHAN ATALAY

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Mıuı global 13.0.3
Telefon Modeli
Poco x3 pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba poco x3 pro kullanıyorum 2021 mayıstan beri. Pubg mobile oyununu oynuyorum. Oyun esnasında sık sık tuşların işlememesi, dokunmayı kesmesi ayrıca bir anda ekranın sağa sola kayması gibi problemler yaşıyorum. Ve son dokunmtik hassasiyeti gittikçe düşüyor. Bu sorunu başka yaşayan ve çözen varmı. İlk aldığımdan beri var problemler hata raporu oluşturdum 2 kere ama çözüm bulamadım.

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
72
Aynı sorunu yaşıyorum. Basmıyor tuşlar kendi kendine dönüyor bazen. Ateş etmiyor ve dokunma hassasiyeti aşırı derecede kötü. Milyarda bir çok nadiren atıyorum 1 ayda yalnızca 10 dakika boyunca normal çalışıyor. O da milyarda bir. 13.0.4 yüklü global. Çözüm bulan varsa yazsın. Game turbo ayarları vs hiç bir şey işe yaramıyor.

Oyla:
Ü

Üye silindi 278685

Guest
Aynı sorunu yaşıyorum. Basmıyor tuşlar kendi kendine dönüyor bazen. Ateş etmiyor ve dokunma hassasiyeti aşırı derecede kötü. Milyarda bir çok nadiren atıyorum 1 ayda yalnızca 10 dakika boyunca normal çalışıyor. O da milyarda bir. 13.0.4 yüklü global. Çözüm bulan varsa yazsın. Game turbo ayarları vs hiç bir şey işe yaramıyor.
MIUI 13 kaynaklı. Telefon kendi kendine kitleniyor ne kadar temiz kurulum yapsakta . Geri düşürdüm batarya sorununu gördüğüm gibi

Oyla:

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
72
MIUI 13 kaynaklı. Telefon kendi kendine kitleniyor ne kadar temiz kurulum yapsakta . Geri düşürdüm batarya sorununu gördüğüm gibi
Ben dokunma sorunu haricinde neredeyse hiç bir sorun yaşamadım. Aşırı akıcı ve performanslı tüm ağır oyunlarda tık yok. Codm, wild rift vs hiç bir şekilde kasma vs yok. Cihaz yurt dışı mı yani IMEI repair yapıldı mı sizin?

Oyla:

Fyzlvq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
2
Donma snapdragon 860 da nerdeyse imkansız olması . Telefonu o kadar zorladım ettim telefon nerdeyse 60 dereceyi gördü eğer gösterge yalan değilse . Ama gram kasmadı . Tek mıknatıslı kılıf varken kılıfı çıkarttığımda mıknatıs yüzünden ekranım 1-2 defa hızlı hızlı kendi kendisine bastı sonra düzeldi .
6 aylık x3 pro cihazım daha genshin impacti açtıktan sonra kasmaya başlıyor. ne tuhaf bu cihaz ya çok iyi yada çok kötü oluyor

Oyla:
Ü

Üye silindi 278685

Guest
6 aylık x3 pro cihazım daha genshin impacti açtıktan sonra kasmaya başlıyor. ne tuhaf bu cihaz ya çok iyi yada çok kötü oluyor
genshin impactte donma kasma sorunları yaşaman oldukça normal hele miui da iyice normal çoğu amiral gemisinde bile hala o oyunun optimizasyon sorunları var

Oyla:

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
72
Fps droplar, ısınmalar play store daki android system webview ve google güncellemelerini sürekli yapınca oluyor. Güncellemeleri kaldırınca ısınma ve fps drop olmuyor. Zaten çok nadir fps drop oluyor. Onun dışında ekran dokunma tepkisi ve tuşların basmama vs sorununu da kendim hallettim bazı ince ayarlarla çözdüm. Konu açabilirim arkadaşlara da yardımcı olmak için belki.

Oyla:

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
72
Yurtdışı ve hiç bir işlem yapılmadı
Cloudfive 12.5.7 linki bulamadım. Telegram kanalına baktım orada da yok. Rica etsem yardım eder misiniz ? Ek olarak bankacılık vs uygulamalarını güvenli bir şekilde kullanabilir miyim bu romda ?

Oyla:
Üst Alt