Yardım Poco X3 Pro Dokunmatik Sorunu

GOKHAN ATALAY

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Mıuı global 13.0.3
Telefon Modeli
Poco x3 pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba poco x3 pro kullanıyorum 2021 mayıstan beri. Pubg mobile oyununu oynuyorum. Oyun esnasında sık sık tuşların işlememesi, dokunmayı kesmesi ayrıca bir anda ekranın sağa sola kayması gibi problemler yaşıyorum. Ve son dokunmtik hassasiyeti gittikçe düşüyor. Bu sorunu başka yaşayan ve çözen varmı. İlk aldığımdan beri var problemler hata raporu oluşturdum 2 kere ama çözüm bulamadım.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Rom değişikliği yapın diyeceğim ama garantili cihaz ise olmayabilir bu işlem.
Poco x3 pro benim gözümde fabrikası çıkış hatalı çok fazladır şikayet var ısınma donma kasma vs vs.
Ama insanlar bilmediği için hala satın alıyor.
Xaominin bu olayını sevmiyorum.
Geçmişte zamzung note 7 hatalı olduğu için piyasadan cihazı Geri çekmişti satılan cihazları dâhi sorunsuz kabul etti aynısı xaomiden beklerdim

Oyla:

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
Garantiye gönderin

Oyla:

GOKHAN ATALAY

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba poco x3 pro kullanıyorum 2021 mayıstan beri. Pubg mobile oyununu oynuyorum. Oyun esnasında sık sık tuşların işlememesi, dokunmayı kesmesi ayrıca bir anda ekranın sağa sola kayması gibi problemler yaşıyorum. Ve son dokunmtik hassasiyeti gittikçe düşüyor. Bu sorunu başka yaşayan ve çözen varmı. İlk aldığımdan beri var problemler hata raporu oluşturdum 2 kere ama çözüm bulamadım.
512892757 ve 512605054 hata raporu numaraları

Oyla:
Ü

Üye silindi 278685

Guest
Rom değişikliği yapın diyeceğim ama garantili cihaz ise olmayabilir bu işlem.
Poco x3 pro benim gözümde fabrikası çıkış hatalı çok fazladır şikayet var ısınma donma kasma vs vs.
Ama insanlar bilmediği için hala satın alıyor.
Xaominin bu olayını sevmiyorum.
Geçmişte zamzung note 7 hatalı olduğu için piyasadan cihazı Geri çekmişti satılan cihazları dâhi sorunsuz kabul etti aynısı xaomiden beklerdim
Donma snapdragon 860 da nerdeyse imkansız olması . Telefonu o kadar zorladım ettim telefon nerdeyse 60 dereceyi gördü eğer gösterge yalan değilse . Ama gram kasmadı . Tek mıknatıslı kılıf varken kılıfı çıkarttığımda mıknatıs yüzünden ekranım 1-2 defa hızlı hızlı kendi kendisine bastı sonra düzeldi .

Oyla:

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Donma snapdragon 860 da nerdeyse imkansız olması . Telefonu o kadar zorladım ettim telefon nerdeyse 60 dereceyi gördü eğer gösterge yalan değilse . Ama gram kasmadı . Tek mıknatıslı kılıf varken kılıfı çıkarttığımda mıknatıs yüzünden ekranım 1-2 defa hızlı hızlı kendi kendisine bastı sonra düzeldi .
İşlemci ile alakası yok zaten hocam cihazın yazılımlar sorunlu genel bir sorun bu Xiaomi çevresinde x3 proda fabrika çıkış hatalı yine diyorum bana göre

Oyla:

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
alın size konuya bakın hocam 😅

Oyla:
Ü

Üye silindi 278685

Guest
alın size konuya bakın hocam 😅
O stock rom güncellemesi bizzat kronik sorunlu zaten . İşlemciyi kullanmıyor kullansa bile çok saçma bir yolda gidiyor . Atıyorum oyuna girdiniz CPU çekirdeklerinin çoğunu sebepsiz ve nedensizce kapatıyor bu yüzden de kasma yani drop sorunları oluyor . Bizzat stock MIUI 13 rom da poco da pubg oyunununda oyunun 9 FPS e kadar düştüğünü gördüm . Custom da yok . Maalesef yazılımsal yani sorun . Arkadaşın güncelleme beklemekten şansı yok bootloader kilidi kapalıysa ...

Oyla:

Citarolovers

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Evren
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
2
Bende de aynı sorun var. Miui 13.0.3.0 kullanıyorum. Dokunmatik oyunlarda bazen işlemiyor ve bu durum canımı sıkıyor. 13.0.4.0 güncellemesi yolda fastboot romu çıksa direk atacağım. Recovery yazılımı var ama recovery yüklü kalsın istemiyorum telefonu da sıfırlayamıyorum. Güncelleme ile çözülmesini umuyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ota linkini de kabul etmiyor ki bu da bu sürüme özel yazılımsal sorun. Tıkandım kaldım yani şu sürümü atlamak istiyorum bir an önce.

Oyla:
Üst Alt