Yardım Poco X3 Pro Açılmıyor

Burak Doğay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak Doğay
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
18
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 14
Telefon Modeli
Poco X3 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Poco X3 Pro ya Xiaomi 12 portundan uyarlanmış MIUI 14 ü indirdikten 1 ay sonra şimdi telefon açıldığında bozuk TV ekrani veriyordu dün şarjda bıraktım düzelir diye şimdi Tlf kapanmış ne yaparsam yapayım açılmıyor açmaya çalışınca LED ışığı yanıyor sönüyor sadece telefonu PlayStationin üzerine koydum ısınınca düzelir diye olmadı ne yapabilirim telefon açılmıyor ?

Burak Doğay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak Doğay
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
18
Yardım eder misiniz lütfen bı tuş kombinasyonu varmı düzeltmek için

Oyla:

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Eğer cihazınız böyle bir şekilde kapandıysa öncelikle geçmiş olsun hocam. Bu poco x3 de kronik bir sorun. Eğer garantiliyse garantiye gönderin diyeceğim fakat bootloader kilidi açık olduğuna göre garantili olsa bile garantisi iptal olmuştur. Bu durumda yapabileceğiniz anakartı değiştirmek olucak.( Telegram grupların okuduğum kadarıyla biliyorum.) Sıkıntı PMIC entegresinden kaynaklandığını söylüyorlar. Sizde internetten araştırabilirisniz çok fazla kişi var bu durumla karşılaşan.

Oyla:

Burak Doğay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak Doğay
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
18
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Eğer cihazınız böyle bir şekilde kapandıysa öncelikle geçmiş olsun hocam. Bu poco x3 de kronik bir sorun. Eğer garantiliyse garantiye gönderin diyeceğim fakat bootloader kilidi açık olduğuna göre garantili olsa bile garantisi iptal olmuştur. Bu durumda yapabileceğiniz anakartı değiştirmek olucak.( Telegram grupların okuduğum kadarıyla biliyorum.) Sıkıntı PMIC entegresinden kaynaklandığını söylüyorlar. Sizde internetten araştırabilirisniz çok fazla kişi var bu durumla karşılaşan.
Hocam peki kaça çözüyorlar bu sorunu bilginiz varmı bu şekilde kapandı benim cihazda hiçmi açılma ihtimali yok hocam.

Oyla:

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Hocam peki kaça çözüyorlar bu sorunu bilginiz varmı bu şekilde kapandı benim cihazda hiçmi açılma ihtimali yok hocam.
Maalesef hocam bir bilgim yok. sorabilirsiniz.

Oyla:

Doktor35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertuğrul
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
5
Emin olmamakla birlikte 1-2k gibi bir ücretle oluyormuş Mehmet kardeşin dediği gibi güç devresinden dolayı (pmic) ve şarjınızı dibine kadar bitirmeyin diyorlar arıza yapmaması için ne kadar faydalı olur bilemem aynı cihaza sahibim başıma böyle birşey gelmedi.

Oyla:

Burak Doğay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak Doğay
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
18
Hocam sorun hala devam ediyor nereye versem Reballing işlemini yapabilirler.

Oyla:
Konular
0
Hocam sorun hala devam ediyor nereye versem Reballing işlemini yapabilirler.
Reballing yapılsa ilk baştaki düzen olmayacağı için ayaklar eriyince yine başa saracak bu kez reballingte fayda etmeyecek . Ayrıca biz her zaman söyledik port romlar asla sağlıklı değildir diye. Sadece vendor gibi şeyler poco x3 pro dan çekilip diğerleri tamamen port yapılan telefondan çekildiği için çoğu özellik çalışmayabiliyor yada o telefonun limitleri farklı olduğundan o telefona göre uyarak çalışıyor . O telefonun sıcaklık limiti 50-55 dereceye kadar çıkarken Poco da 40 lar da bişey bu bile uzaklaşmak için yeterli . Kısaca kendi kuyunuzu kendiniz kazdınız . Anakart değişecek 3000-4000 tl gibi ücreti var bizim bir arkadaşa 5000 tl ücret çekilmişti 5-6 ay önce şimdi durum nedir bilemem

Oyla:

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41