Araçlar POCO X3 NFC Yararlı Magisk Modülleri

Mehti

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehti
Cihazım
J5
Konular
2
Estağfurullah, ne yanlış anlaması. Zamanında elimdeki cihazı sürekli bir şeyler yüklemeye çalıştığım için bozmuştum. Korkum ondandır. Keşke elbise değiştirmek kadar kolay ver zararsız olsa...
angel~~
Temkinli yaklaşmak her zaman iyidir hocam. Bootloop saver diye modül var onu kur, Zygisk aktive et, mobil bankacılık kullanıyorsan eğer Enforce Deny List'e ekle ve Safety Net Fix modülü kur. Eğer MIUI de düzenleme yapmak ve Uygulama yüklerken imza/doğrulama eski sürüme düşürme vb. şeyler istersen LPosed kur, Foxx's Magisk Manager var modül listeleri sağlıyor onun Bootloop'tan koruma seçeneği var halihazırda birçok olumsuzluğu önlüyor ve cihazının meta verisine göre uyumlu olan paket/modülleri listeliyor. Bu şekilde telefonu olabildiğince aksiliklerden koruyabilirsin.
İyi şanslar ama benim için hala elbise satın almak, beğenmek, denemek hardbrick cihazı ayağa kaldırmaktan daha zor :D

AAliii

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
POCO X3 PRO
Konular
5
Hocam çok güzel bir noktaya değindiniz. LPosed yüklemek istedim fakat Zygisk aktif olduğu için kabul etmedi. Onun için de bir modül indirdim adını hatırlamıyorum. Ama bu sefer de safetynet ve bazı banka uygulamaları alarm vermeye başladı. Sağlıklı bir şekilde LPosed kullanamadım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada elbise deneme konusunda size katılıyorum. Riski yok ama fazlasıyla yorucu headbang~~haha--

ukayl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9 Pro
Konular
10
Banka uygulamaları rootlu olduğunu yakalıyormu cihazın_? eu 12.0.9 yüklü.

Mehti

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehti
Cihazım
J5
Konular
2
Hocam çok güzel bir noktaya değindiniz. LPosed yüklemek istedim fakat Zygisk aktif olduğu için kabul etmedi. Onun için de bir modül indirdim adını hatırlamıyorum. Ama bu sefer de safetynet ve bazı banka uygulamaları alarm vermeye başladı. Sağlıklı bir şekilde LPosed kullanamadım.

Bu arada elbise deneme konusunda size katılıyorum. Riski yok ama fazlasıyla yorucu headbang~~haha--
Hocam kusura bakmayın yeni gördüm. Eğer hala sorun devam ediyorsa yardımcı olurum, Ö.M ile telegram adresinizi iletin

Banka uygulamaları rootlu olduğunu yakalıyormu cihazın_? eu 12.0.9 yüklü.
Eğer uygulamayı çalıştırmadan önce yani banka yazılımın root olup olmadığının kontrolünü sağlayan detect betiği tetiklenirse bankaya göre değişik sonuçlar doğurabilir.
Bunun önüne geçmek için, Zygisk Magisk üzerinden aktifleştirdikten sonra, Enforce Deny List e banka ve diğer güvenlik kontrolüne tabi uygulamaları ekleyin. Tabi başka yollar ile de tespiti yapılabilir ama gizlemek mümkün, kaldı ki Türkiye'de bulunan bankaların birçoğu ileri derecede kısıt getirmiyor.

Üst Alt