MIUI 12 Poco X3 NFC Xiaomi.Eu Stabil Rom 12.0.4.0.QJGMIXM

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
rom u yükledikten hemen sonra magisk de yükledim. telefon şu an fastboot ta takılı kaldı. recovery de dosyaları görmüyor. twrp den yeni dosya atamıyorum. magisk i daha sonra yüklemek gerekiyormuş. mecbur şimdi miflash la uğraşacağım.
Kurulum adımlarını doğru uygulasaydınız hiç uğraşmazdınız şimdi. Özellikle de belirtmiştim bunu. Yapılması gereken tek şey eu romu flashlamak ve format data. Başka hiçbir şey olmayacak. Sistem boot ettikten sonra magisk vs kurabilirsiniz.

Hacibaba

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haci
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
0
haklısınız acele ettim biraz. halbuki eski telefon poco f1 de de başıma gelmişti aynı durum. neyse brick olmasında gerisi bi şekilde halloluyor.

lsengul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Levent
Cihazım
Xiomi Mi Box
Konular
6
merhaba arkadaşlar peki eu rom yani bu rom mu daha iyi batarya performans vb anlamında global rom mu? iyidir teşekkürler

alperen0303

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FATİH
Cihazım
note 9s
Konular
2
şuanda bu eu romu kullanıyorum ama ekran görüntüsü aldığımda simsiyah ekrandan başka birşey çıkmıyor. bu rom screen shot yapmıyor bilgilerinize

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
şuanda bu eu romu kullanıyorum ama ekran görüntüsü aldığımda simsiyah ekrandan başka birşey çıkmıyor. bu rom screen shot yapmıyor bilgilerinize
Bu sorun sizin telefonunuzda var sanırım bende kullandım sorun yoktu.

users872

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
user
Cihazım
xiaomi note 8 p
Konular
27
Elinize sağlık hocam. Kimsenin sıkıntı yaşamaması adına şöyle bir bilgilendirme yapmak isterim, bizim cihaz için cache,dalvik cache de dahil olmak üzere hiçbir wipe yapılmaması gerekiyor. Şuan zaten custom recovery üzerinde sistem bölümü mevcut değil. Dalvik cache,cache ve data mevcut. Ve bunlara kesinlikle dokunmamak gerekiyor. Cihazın kernel kaynak kodları yayınlandı, yakında stabil recovery gelir diye düşünüyorum. Şuan için kurulum adımları şu şekilde olmadı,yoksa önyükleme de kalabilir başka sorunlar olabilir vs.
Eu rom için
Eu flash
Format data

Aosp romlar için
Geliştiricinin önerdiği fw sürümü+vendor flash
Recovery modda yeniden başlatma
Aosp rom flash
Format data
hocam ben yeniyim yotube da baktim az cok anladim nasil yapildigini..siz diyorsunuz ki cache dalvik cahe bu islemler olmamalidi bizim cihazlar icin .bben bunu anladim ki twrp yukledim installdan eu zip dosyasini secip hicbir seye dokunmadan flash yapmak ve geri gelip wipe girip data format yes yazip reboot system yapmak.. Boylemi yapmam lazim hocam?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
hocam ben yeniyim yotube da baktim az cok anladim nasil yapildigini..siz diyorsunuz ki cache dalvik cahe bu islemler olmamalidi bizim cihazlar icin .bben bunu anladim ki twrp yukledim installdan eu zip dosyasini secip hicbir seye dokunmadan flash yapmak ve geri gelip wipe girip data format yes yazip reboot system yapmak.. Boylemi yapmam lazim hocam?

Bu konunuzda cevap yazdım,fastboot rom şeklinde yükleyin romu...

users872

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
user
Cihazım
xiaomi note 8 p
Konular
27
Bu konunuzda cevap yazdım,fastboot rom şeklinde yükleyin romu...

/
hocam fastboot ile kurulum 12.0.4 icin yok ama asagi surumler icin sanirim 12.0.2 icin yani 12.0.2 den 12.0.5 e fastboot ile guncelleye bilirmiyiz?

Üst Alt