Yardım Poco x3 nfc TWRP dosya isimleri şifreli

emreeekeskin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
8
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 13.2
Telefon Modeli
Poco X3 nfc
Bootloader Kilidi
Açık
arkdaşlar telefonum çöktü. yine rom atacağım fakat twrpde dosya isimleri karışık. eskiden giriştie şifre istiyordu yapabiliyordum fakat şimdi istemedi. Ne yapacağım

emreeekeskin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
8
sen o cihazı brick edeceksin anlaşıldı. Sonra bir de yetkili hesap masrafın olacak. Bak şimdi zaten yedek almadan bu tür bilmediğin işlere kalkıştığında zaten hata etmişsin. Boş ver veriyi falan gitsin şu romu indir. videodaki gibi yükle. Bir daha da yedeksiz iş yapmazsın ders olur..

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
sen o cihazı brick edeceksin anlaşıldı. Sonra bir de yetkili hesap masrafın olacak. Bak şimdi zaten yedek almadan bu tür bilmediğin işlere kalkıştığında zaten hata etmişsin. Boş ver veriyi falan gitsin şu romu indir. videodaki gibi yükle. Bir daha da yedeksiz iş yapmazsın ders olur..

Hocam bir şey yapmak istemedim ki recovery girdim girince orda takıldı kaldı cihaz rom atamıyorum o yüzden.

Oyla:
Üst Alt