POCO X3 NFC (Surya) Pulse Extended(Ücretli sürüm - Free hali) by Karamasque

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tıslayankedi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MIUI Destek
Cihazım
POCO X3 PRO
Meslek
ROM Geliştiricisi
Konular
36
Rom Android 11 diye biliyorum sırf özelleştirme var diye A10 gibi oyunda iyi olan romu bırakıp A11 e geçmek mantıksız A10 da geniş kernel varken A11 de sadece 1 kernel var ve oyun olarak pek iyi değil
Rom Android 10 hocam. 12.0.9 sürümü :)

adarhyme

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kürşat
Cihazım
p70a
Konular
0
POCO X3 NFC (SURYA) PULSE 12.3 Extended (Ücretli Sürüm) Custom ROM​

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhabalar,

Evolution' a ait Pulse 12.3 Extended romunun ücretli olduğunu takip edenler bilir. Kısa bir süre önce Evolution, bu romu ücretsiz olarak paylaşıma açmıştı. Ancak şöyle bir problem vardı ; Kişiselleştirme menüleri, özelleştirme ayaları hep Rusça idi.

Karamasque hocam, bu romu bizler için Türkçe hale getirip yeniden yapılandırma ve sistem optimizasyonları yaptıktan sonra paylaşıma açtı.

Kontrol merkezinden, bildirim paneline hepsini dilediğiniz gibi özelleştirebiliyor, dilediğiniz gibi oynama yapabiliyorsunuz.

Romun pil tüketimi de oldukça güzel (Xiaomi.Eu alt yapısını kullanmakta.) Xiaomi.Eu ' nun geliştirilmiş hali olduğu için o rom dan da iyi

TWRP' den Yükle (install) menüsüne giriyoruz.
ROM' u seçip yükletiyoruz.
Ardından Temizle (Wipe) menüsünden Veriyi Biçimlendir (Format Data) diyoruz ve ekrana yes yazıp sağa kaydırıyoruz. Ardından Sistemi Yeniden Başlat (Reboot System Now)' a tıklayıp cihazı açıyoruz. İşlem bu kadar basit

hocam ellerinize sağlık ancak link ölmüş durumda yenilerseniz sevinim

__Olcay__

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Lg G2
Konular
7
POCO X3 NFC (SURYA) PULSE 12.3 Extended (Ücretli Sürüm) Custom ROM​

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhabalar,

Evolution' a ait Pulse 12.3 Extended romunun ücretli olduğunu takip edenler bilir. Kısa bir süre önce Evolution, bu romu ücretsiz olarak paylaşıma açmıştı. Ancak şöyle bir problem vardı ; Kişiselleştirme menüleri, özelleştirme ayaları hep Rusça idi.

Karamasque hocam, bu romu bizler için Türkçe hale getirip yeniden yapılandırma ve sistem optimizasyonları yaptıktan sonra paylaşıma açtı.

Kontrol merkezinden, bildirim paneline hepsini dilediğiniz gibi özelleştirebiliyor, dilediğiniz gibi oynama yapabiliyorsunuz.

Romun pil tüketimi de oldukça güzel (Xiaomi.Eu alt yapısını kullanmakta.) Xiaomi.Eu ' nun geliştirilmiş hali olduğu için o rom dan da iyi

TWRP' den Yükle (install) menüsüne giriyoruz.
ROM' u seçip yükletiyoruz.
Ardından Temizle (Wipe) menüsünden Veriyi Biçimlendir (Format Data) diyoruz ve ekrana yes yazıp sağa kaydırıyoruz. Ardından Sistemi Yeniden Başlat (Reboot System Now)' a tıklayıp cihazı açıyoruz. İşlem bu kadar basit

hocam link kırık

tıslayankedi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MIUI Destek
Cihazım
POCO X3 PRO
Meslek
ROM Geliştiricisi
Konular
36
Karamasque depolamadan silmiş olabilir. ondan dolayı kırıktır muhtemelen. Zaten şimdi Miui 13 için Extended geliyor.

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
Hocam yok mu sizde şuan bu rom'un linki extended miui 13 kullanmak istemiyorum :D
Hocam lux edition dan sıkıldınız mı veya bir sorun mu var? Bende indirdim vs yükleyeceğim bugün.

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Hocam lux edition dan sıkıldınız mı veya bir sorun mu var? Bende indirdim vs yükleyeceğim bugün.
Lux edition'ı kullanmadım hocam henüz şuan promeo muydu neydi ondayım deodex versiyonunda :D Ama bilmiyorum pil performansı pek tatmin etmedi beni.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt