Rom POCO X3 NFC (Surya) PREMIUIM v12.5.7.0 Custom ROM

firatbirben

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
FIRAT
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
6
120 hz ekran yenileme 90 hz yenileme den daha az şarj tüketiyor
Şarj iyi gidiyor
arada sırada Call of Duty oynuyorum yinede şarjı 1 günü rahat çıkarıyor
Fakat hızlı şarj olmuyor 18w adaptörle 3000 Mili amper ile şarj olurken şimdi en fazla 1500 mili amper görüyorum

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

tıslayankedi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MIUI Destek
Cihazım
POCO X3 PRO
Meslek
ROM Geliştiricisi
Konular
36
120 hz ekran yenileme 90 hz yenileme den daha az şarj tüketiyor
Şarj iyi gidiyor
arada sırada Call of Duty oynuyorum yinede şarjı 1 günü rahat çıkarıyor
Fakat hızlı şarj olmuyor 18w adaptörle 3000 Mili amper ile şarj olurken şimdi en fazla 1500 mili amper görüyorum

hocam 18w adaptör zaten cihaz varsayılanına göre düşük. Ben 30W Baseus şarj aleti ve VOOC destekli kablo kullanıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam elinize sağlık Kurulumda mı hata yaptım bilmiyorum ama bazı uygulamalar düzgün çalışmıyor, internet tarayıcısı içinde yok ve Chrome yüklenmiyor playstore üstünden. Yedekle ve geri yükle kısmından aldığım yedegi yüklemek istiyorum ama sayfa açılmıyor. Biraz test edeyim diyorum ama olmuyor gibi.
Hocam romu talep eden arkadaşlar "MiCloud servisini sistemden silebilirsin, kullanmıyoruz" dedikleri için onu silmiştim. Ondan dolayı da haliyle sorun yaşamışsınız. Chrome, fazla ram tükettiği için biraz da pubg oynayan arkadaşlara hitaben sildim. Brave' i tercih ederseniz daha sağlıklı sonuçlar alacaksınız. Ek olarak bugün LeventHocamın hazırladığı bu romun son revize edilmiş hali olan versiyonunu da paylaşacağım. O romda backup yada chrome' a dair hiçbir sıkıntı yaşamayacaksınız. Ayrıca buna kıyasla daha da Türkçeleştirilmiş ve daha da ek özellik eklenmiş hali olacak.

Son düzenleme:

firatbirben

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
FIRAT
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
6
hocam 18w adaptör zaten cihaz varsayılanına göre düşük. Ben 30W Baseus şarj aleti ve VOOC destekli kablo kullanıyorum

Hocam romu talep eden arkadaşlar "MiCloud servisini sistemden silebilirsin, kullanmıyoruz" dedikleri için onu silmiştim. Ondan dolayı da haliyle sorun yaşamışsınız. Chrome, fazla ram tükettiği için biraz da pubg oynayan arkadaşlara hitaben sildim. Brave' i tercih ederseniz daha sağlıklı sonuçlar alacaksınız. Ek olarak bugün LeventHocamın hazırladığı bu romun son revize edilmiş hali olan versiyonunu da paylaşacağım. O romda backup yada chrome' a dair hiçbir sıkıntı yaşamayacaksınız. Ayrıca buna kıyasla daha da Türkçeleştirilmiş ve daha da ek özellik eklenmiş hali olacak.
Hocam öncelikle geri bildirimleri değerlendirdiğiniz için teşekkür ederim
Şimdiden romu denemeyi dört gözle bekliyorum
Şarj konusuna gelecek olursak poco X3 orjinal 37w adaptörüm yok Xiaomi orjinal 18w şarj aletim var diğer romlarda test edince 3 amperi geçiyor
Fakat bu romda şöyle bir durum olabilir hızlı şarj etmek için telefonda işlem yapmamayı bekliyor olabilir. Ama bir ihtimal öyle olabilir.
Şarj süresi tutamıyorum telefonu sürekli kullandığım için şarjda bırakıp süre tutamıyorum

Benim buluta yedekleme alışkanlığım var sürekli yedeklerimi buluta yüklerim bir çok kez hayat kurtaracak kadar faydası olmuştur
Hatta Xiaomi 'nin 5 GB kotası dolunca ücretli versiyonunu bile satın alırım

tıslayankedi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MIUI Destek
Cihazım
POCO X3 PRO
Meslek
ROM Geliştiricisi
Konular
36
Hocam öncelikle geri bildirimleri değerlendirdiğiniz için teşekkür ederim
Şimdiden romu denemeyi dört gözle bekliyorum
Şarj konusuna gelecek olursak poco X3 orjinal 37w adaptörüm yok Xiaomi orjinal 18w şarj aletim var diğer romlarda test edince 3 amperi geçiyor
Fakat bu romda şöyle bir durum olabilir hızlı şarj etmek için telefonda işlem yapmamayı bekliyor olabilir. Ama bir ihtimal öyle olabilir.
Şarj süresi tutamıyorum telefonu sürekli kullandığım için şarjda bırakıp süre tutamıyorum

Benim buluta yedekleme alışkanlığım var sürekli yedeklerimi buluta yüklerim bir çok kez hayat kurtaracak kadar faydası olmuştur
Hatta Xiaomi 'nin 5 GB kotası dolunca ücretli versiyonunu bile satın alırım
Rom - POCO X3 NFC (Surya) LedoEdition v12.5.7.0 Custom ROM bu konumdaki romu yüklemeni şiddetle tavsiye ederim. Benim romun üstüne x10 özellik eklenmiş ve ekstra Türkçeleştirilmiş, Yerelleştirilip Türk Romu haline getirilmiş versiyonu :) Cloud olayıyla ilgili de hiçbir sorun yaşamayacağını garanti ediyorum.

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
Elinize sağlık ,eski bir NFC kullanıcısı olarak teşekkür ederim.

Redmi k40 gaming için de birşeyler yapma şansınız var mı :$

tıslayankedi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MIUI Destek
Cihazım
POCO X3 PRO
Meslek
ROM Geliştiricisi
Konular
36
Elinize sağlık ,eski bir NFC kullanıcısı olarak teşekkür ederim.

Redmi k40 gaming için de birşeyler yapma şansınız var mı :$
Değerli yorumunuz için ben teşekkür ederim. Ne yazık ki elimde olmayan cihaza denemeden rom çıkartmam imkansız :/

Kursat0638

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kürşat
Cihazım
Poco x3 nfc
Konular
0
Şahsen ben alışamadım rom da baya bı dil çeviri eksileri var hocam

OGSKY