Oyun Poco x3 nfc pubg 60 FPS

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Bu yorumu çok geç farkettim. Yorum sahibine Yazmak istiyorum Hayalet ekran En çok İpste görülen Bir Sorundur Bunu 4-5 İps Cihazımda Tecrübe ettim ve Forumda Bir sürü Şikayette var Amoled ekranda Amoled yanığı olur Ghost screen kolay kolay olmaz. Bir arkadaşım ilk çıktığında Note 7 almıştı 2 günde Ghost screen olmaya başladı. Hele hele Tianma panelden tamamen uzak durmalı
Kısmen haklısınız. Tianma paneller özellikle ghost screen konusunda rekora koşuyor. Ancak amoled ekranda ghost screen görülme oranı maalesef daha fazla. Kaliteli bir ips her zaman daha uzun ömürlüdür. Amoled ekran sabit görüntüde yüksek parlaklık ile çalışırsa bu sorunların olma ihtimali %100 gibi bir şey.
Tianma sağolsun insanları İPS düşmanı yaptı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Youtube da izlediginiz config videolarinda linke dusebilmek icin bin turlu zorlukdan geciyosunuz onun yerine sadece z archiver nasil kullanildiigini ogrenin bu atacagim zipte bulunan files dosyasini
Com.tencent.ig de files in oldugu yere yapistir ve degistir deyin olay bitmistur

Bunun disinda rom olarak da miui pulse 12.3 by evo oneririm yaninda da tabiki stormbreaker kernel
StormBreaker fps drop sorunlarını önlemiyor. CY kernel deneyin çok daha iyi oldu.

Hitmantextil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
poco f2 pro
Konular
11
Bu yorumu çok geç farkettim. Yorum sahibine Yazmak istiyorum Hayalet ekran En çok İpste görülen Bir Sorundur Bunu 4-5 İps Cihazımda Tecrübe ettim ve Forumda Bir sürü Şikayette var Amoled ekranda Amoled yanığı olur Ghost screen kolay kolay olmaz. Bir arkadaşım ilk çıktığında Note 7 almıştı 2 günde Ghost screen olmaya başladı. Hele hele Tianma panelden tamamen uzak durmalı
Ghost screen zaten hayalet ekran knk İngilizcen de mi yok? İps dediğin lcd bir ekrandır. Lcdlerde sararma olur ghost screen olmaz. Note 7 benim 2. Telefonum ekranı amoled ve ekran yanığı mevcut lütfen hayalet ekran ile ekran sararmasını karıştırmayalım.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Ghost screen zaten hayalet ekran knk İngilizcen de mi yok? İps dediğin lcd bir ekrandır. Lcdlerde sararma olur ghost screen olmaz. Note 7 benim 2. Telefonum ekranı amoled ve ekran yanığı mevcut lütfen hayalet ekran ile ekran sararmasını karıştırmayalım.
Hayalet ekrandığını bildiğim için Yazdım zaten Yorumu dikkatli okumadınız sanırım. Tianma da Bir İps Lcd paneldir. İpste Ghost screen olur neden olmasın sizde olmadı kimsede de olmayacak anlamına gelmez. Amoledde de olur olmaz demiyorum ama kolay kolay olmaz diyorum. Onu geçtim Geçenlerde realme ips panel cihaz aldım Adını daha önce hiç duymadığım bir panel YouTube ta dizi izledim YouTube dan çıkınca Yukarıda Fox kanalın logo izi kalmıştı. Tecrübe etmeseydim yazmazdım.

Samet061905

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
21
Youtube da izlediginiz config videolarinda linke dusebilmek icin bin turlu zorlukdan geciyosunuz onun yerine sadece z archiver nasil kullanildiigini ogrenin bu atacagim zipte bulunan files dosyasini
Com.tencent.ig de files in oldugu yere yapistir ve degistir deyin olay bitmistur

Bunun disinda rom olarak da miui pulse 12.3 by evo oneririm yaninda da tabiki stormbreaker kernel
Hocam bu dosya aşırı seçenegini açıyor mu ? O kadar rom denedim mpdül denedim olmuyor sürekli drop yiyor,Magisk modülleri sıkıntılı ve oyun içerisinde config yapmamız gerekiyor onun içinde Aşırı yüksek yerıne aşırı kısmının açık olması lazım ki bu dosyanın bi işlevselligi olsun yoksa istedigin kerneli yükle Pubg yine kasacaktır

Üst Alt