Oyun Poco x3 nfc pubg 60 FPS

aktifadam3320

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ulaş
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
3
Selamlar, poco x3 nfc 6/128 modeli kullanıyorum lakin pubg de 60 FPS bir türlü yapamadım. YouTube da çok video izledim ancak yine de çözüm bulamadım. Telefondan da çok fazla anlayan birisi değilim. Pubg yi 60 FPS te oynayanlar yardımcı olurlarsa cok sevinirim.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Bu videodaki yöntemi uygulayın.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Hocam bu FPS olayı internet hızına göre değişiyor ayrıca.
20 ila 60 fps arası değişiklik gösteriyor ise normaldir.
Her Saniye 60 FPS vermez oyun ben 90 FPS oynuyorum ama yeri geliyor 27 FPS bile düşüyor saniyelik olarak.
Cihazın desteği yoksa yüksek FPS diye zorlamayın elinizdeki cihazı çöp edersiniz hayalet ekran vs sorunlar yaşatır

sakirclk72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şakir
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
5
Her Saniye 60 FPS vermez oyun ben 90 FPS oynuyorum ama yeri geliyor 27 FPS bile düşüyor saniyelik olarak.
Cihazın desteği yoksa yüksek FPS diye zorlamayın elinizdeki cihazı çöp edersiniz hayalet ekran vs sorunlar yaşatır
dostum sen olayı çok yanlış anlamışsın

Hitmantextil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
poco f2 pro
Konular
11
Hayatımda bu kadar boş yapan birini daha görmedim : fps ile internetin ne alakası var internetin pingili ise ms yükselir fps düşmez hayalet ekran sorunu da amoled ekranlara özgüdür ve yüksek parlakıklarda ekran tehlikeye girer arkadaşın cihazı x3 nfc lcd bir ekran. Bilginizin olmadığı konularda fikrinizde olmasın lütfen...

tıslayankedi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MIUI Destek
Cihazım
POCO X3 PRO
Meslek
ROM Geliştiricisi
Konular
36
X3 NFC için alacağın max. FPS 60. Configmiş, magisk modülüymüş, ROM muş falan hikaye. İnanmazsan dene, geliştirici seçeneklerinden FPS sayacını da aç kendi gözlerinle gör. Şahsen her türlü yolu denedim ki bugüne kadar 17 farklı ROM kullandım bu cihazda. Farklı kerneller, modüller ve configler denedim. Sorun, oyunun cihaza koyduğu FPS kilidi. İstediğin GFX tool' u da dene sonuç değişmeyecek. Youtuberlar da özellikle fps sayacını açmadan video atıyor çünkü fake yöntem.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
X3 NFC için alacağın max. FPS 60. Configmiş, magisk modülüymüş, ROM muş falan hikaye. İnanmazsan dene, geliştirici seçeneklerinden FPS sayacını da aç kendi gözlerinle gör. Şahsen her türlü yolu denedim ki bugüne kadar 17 farklı ROM kullandım bu cihazda. Farklı kerneller, modüller ve configler denedim. Sorun, oyunun cihaza koyduğu FPS kilidi. İstediğin GFX tool' u da dene sonuç değişmeyecek. Youtuberlar da özellikle fps sayacını açmadan video atıyor çünkü fake yöntem.
Yanlış 90 fps alınabilir. Siz sadece pil ve performans kilidine takılmışsınız onun da çözümü basit. Attığım ekran görüntülerin inceleyin konu bana ait.

Kernel - MIUI A10 destekli Chaeyoung Kernel Surya (Poco X3 NFC için en iyi oyun performansı)

Fatihaq68

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
10
Youtube da izlediginiz config videolarinda linke dusebilmek icin bin turlu zorlukdan geciyosunuz onun yerine sadece z archiver nasil kullanildiigini ogrenin bu atacagim zipte bulunan files dosyasini
Com.tencent.ig de files in oldugu yere yapistir ve degistir deyin olay bitmistur

Bunun disinda rom olarak da miui pulse 12.3 by evo oneririm yaninda da tabiki stormbreaker kernel

Ekli dosyalar

• PUBG 60 FPS.zip
    2,3 MB · Görüntüleme: 20

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Hayatımda bu kadar boş yapan birini daha görmedim : fps ile internetin ne alakası var internetin pingili ise ms yükselir fps düşmez hayalet ekran sorunu da amoled ekranlara özgüdür ve yüksek parlakıklarda ekran tehlikeye girer arkadaşın cihazı x3 nfc lcd bir ekran. Bilginizin olmadığı konularda fikrinizde olmasın lütfen...
Bu yorumu çok geç farkettim. Yorum sahibine Yazmak istiyorum Hayalet ekran En çok İpste görülen Bir Sorundur Bunu 4-5 İps Cihazımda Tecrübe ettim ve Forumda Bir sürü Şikayette var Amoled ekranda Amoled yanığı olur Ghost screen kolay kolay olmaz. Bir arkadaşım ilk çıktığında Note 7 almıştı 2 günde Ghost screen olmaya başladı. Hele hele Tianma panelden tamamen uzak durmalı

Üst Alt