Tavsiye Poco x3 NFC oyun için rom arayanlar

irfangktrk1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İrfan Göktür
Cihazım
Xiaomi Mİ5
Konular
7
Evet şimdi fark ettim. Teşekkürler test ettim de cihaz oyunda aşırı ısınıyor. Hem Extreme hem Turbo modu cihazı yakıyor resmen. Normalde kullandığım Chaeyoung Kernel oyunlarda aynı performansı ısınma olmadan veriyor. Hemen geri döndüm.
bi deniyim bende o kerneli

BlackSilverX

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Black
Cihazım
Poco X3 & Mi6
Konular
2
Hayır ben Arrow 11 kullanıyordum 12 ile sorun olmuş olabilir. Şu an AOSP romu bıraktım ben.
Eu 12.0.9 ve Chaeyoung Kernel kullanıyorum.
AOSP ile aynı performansı veriyor üstüne miui arayüz kolaylıkları ve daha kaliteli ekran cabası. Yağ gibi oldu sanırım şarjı biraz hızlı bitiyor ona da katlanırız artık.

Şiddetle tavsiye ederim.
Miui romda Cod Mobile çok sıkıntı, burda bahsettiğin kerneli herhangi bir miui roma kurarsak arrow os un oyun performansını alır mıyız yani cod mobile için ?

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Miui romda Cod Mobile çok sıkıntı, burda bahsettiğin kerneli herhangi bir miui roma kurarsak arrow os un oyun performansını alır mıyız yani cod mobile için ?
Kesinlikle doğru. Şu an Eu romda Cod mobile oynuyorum. Çok aşırı durumlarda (BR büyük çatışmalar) bir iki ufak tefek takılma dışında hiçbir sorun görmedim ki bu dediğim şey Arrow ile de oluyordu. Alternatif olarak Sabun Kernel var. O biraz ısınma sorunu yaratıyor ama oyunda daha iyi gibi. İki tane Sabun versiyonu var Extreme ve Turbo ben Turbo olanı kullanıyorum şu an aşağıda verdiğime göre daha fazla ısınıyor ama daha iyi performans veriyor. Extreme ise cihazı yakıyor resmen Extreme tavsiye etmem
Android 10 Miui romlar için Kernel sorunsuz çalışıyor. A11 ile kullanamazsınız.
Tavsiyem Eu 12.0.9
Buradan Miui Vendor olanı indirin

Bu da Eu 12.0.9

Son düzenleme:

BlackSilverX

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Black
Cihazım
Poco X3 & Mi6
Konular
2
Kesinlikle doğru. Şu an Eu romda Cod mobile oynuyorum. Çok aşırı durumlarda (BR büyük çatışmalar) bir iki ufak tefek takılma dışında hiçbir sorun görmedim ki bu dediğim şey Arrow ile de oluyordu. Alternatif olarak Sabun Kernel var. O biraz ısınma sorunu yaratıyor ama oyunda daha iyi gibi. İki tane Sabun versiyonu var Extreme ve Turbo ben Turbo olanı kullanıyorum şu an aşağıda verdiğime göre daha fazla ısınıyor ama daha iyi performans veriyor. Extreme ise cihazı yakıyor resmen Extreme tavsiye etmem
Tavsiyem Eu 12.0.9

Bu da Eu 12.0.9
Çok teşekkür ederim.happy~~

irfangktrk1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İrfan Göktür
Cihazım
Xiaomi Mİ5
Konular
7
Tavsiyem Eu 12.0.9

Bu da Eu 12.0.9
arrowu tekrar deniyim dedim günlük kullanım için çok stabil ama oyun için kötü geldi pulse kadar iyi daha çıkmadı karşıma mind ve gt romu deniycem

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
arrowu tekrar deniyim dedim günlük kullanım için çok stabil ama oyun için kötü geldi pulse kadar iyi daha çıkmadı karşıma mind ve gt romu deniycem
Mind denedim de tamamen Türkçe değil beni sarmadı doğrusu. Ben şu anda çok memnunum düz eu 12.0.9 ve sabun turbo kullanıyorum oyun performansı tatmin edici.
AOSP romlar günlük kullanımda sıkıntı maalesef. Miui arayüzü her ne kadar laf edilse de çok daha güzel. AOSP romlarda ekran görüntü kalitesi de kötü özellikle Arrowda görüntü kalitesi kötü. Miui romda ekran kalitesi çok fark ediyor. Pixel Experience romda ekranın görünüşü kaliteliydi sadece diğer bütün AOSP romlar ekranı öldürüyor.

Son düzenleme:

irfangktrk1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İrfan Göktür
Cihazım
Xiaomi Mİ5
Konular
7
Mind denedim de tamamen Türkçe değil beni sarmadı doğrusu. Ben şu anda çok memnunum düz eu 12.0.9 ve sabun turbo kullanıyorum oyun performansı tatmin edici.
AOSP romlar günlük kullanımda sıkıntı maalesef. Miui arayüzü her ne kadar laf edilse de çok daha güzel. AOSP romlarda ekran görüntü kalitesi de kötü özellikle Arrowda görüntü kalitesi kötü. Miui romda ekran kalitesi çok fark ediyor. Pixel Experience romda ekranın görünüşü kaliteliydi sadece diğer bütün AOSP romlar ekranı öldürüyor.
mind ve kendi kerneli

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-12-23-03-42-20-184_skynet.cputhrottlingtest.jpg
    Screenshot_2021-12-23-03-42-20-184_skynet.cputhrottlingtest.jpg
    451,7 KB · Görüntüleme: 28

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
eu 12.0.9 ve Sabun Turbo ile antutu testim.
Hem soğuk çalışıyor hem de akıyor maşallah.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hucar13

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Poco X3 Nfc
Konular
1
vet şimdi fark ettim. Teşekkürler test ettim de cihaz oyunda aşırı ısınıyor. Hem Extreme hem Turbo modu cihazı yakıyor resmen. Normalde kullandığım Chaeyoung Kernel oyunlarda aynı performansı ısınma olmadan veriyor. Hemen geri döndüm.
Chaeyoung kernel pulse 12.5.4'de çalışır mı? Çalışmazsa Pulse 12.5.4 için iyi bir kernel var mı?

Üst Alt