Soru POCO X3 NFC Mat Ekran Koruyucu

• Konbuyu başlatan Manly
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 36
  • Görüntüleme 4K

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Manly, Yazıdan beleşi nasıl çıkardınız hayret, tek kargo,tek gümrük ,tek bekleme süresi olsun diye yazdım fazladan alın diye....

Manly

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
4
Manly, Yazıdan beleşi nasıl çıkardınız hayret, tek kargo,tek gümrük ,tek bekleme süresi olsun diye yazdım fazladan alın diye....
Kusura bakmayın hocam yanlış anladım dediğiniz olurdu ama kargonun hepsi bana gelmez mi öyle de

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Manly, Tamam, ben buradan temin ederim, ordan kargosu+gümrük vergisi + burdan kargosu vs daha pahalıya gelecek,siz kendinize alın/sipariş verin,teşekkürler...

Manly

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
4
Aliexpresse baktım şimdi de baya bir seçenek var ve hem mat hem hayalet olanlarda varmış tavsiyeniz ne yönde olur

Saltanat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ramazan
Cihazım
mi 9 se
Konular
0
Hocam almanızı %50 50 tavsiye ederim. Oncelikle makina kesimi aldim. 25 tl civari falandi. Gün ışığında cok iyi ışığı emiyor yansima yapmiyor video izlerken ozellikle guzel iç ortamda ekranda kendimizi gormuyoruz😀. Sorun şu ki. Sanki ekranın kalitesi dusmus gibi çok ama cok az bir puslu hava var gibi. Cektiginiz foto tam olmamıs dedirtiyor.bide parlakligi bir kismini disari vermiyor iceri almadigi gibi yani parlaklik 100 degilde 95 gibi. 3 5 aydir kullaniyorum 2 defa degistirdim.son olarak taktiracak arkadaslara tavsiyem kamera kismini özellikle tam takmalarini soyleyin yoksa on kamerada leke varmis gibi foto cekersiniz.

Manly

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
4
Hocam almanızı %50 50 tavsiye ederim. Oncelikle makina kesimi aldim. 25 tl civari falandi. Gün ışığında cok iyi ışığı emiyor yansima yapmiyor video izlerken ozellikle guzel iç ortamda ekranda kendimizi gormuyoruz😀. Sorun şu ki. Sanki ekranın kalitesi dusmus gibi çok ama cok az bir puslu hava var gibi. Cektiginiz foto tam olmamıs dedirtiyor.bide parlakligi bir kismini disari vermiyor iceri almadigi gibi yani parlaklik 100 degilde 95 gibi. 3 5 aydir kullaniyorum 2 defa degistirdim.son olarak taktiracak arkadaslara tavsiyem kamera kismini özellikle tam takmalarini soyleyin yoksa on kamerada leke varmis gibi foto cekersiniz.
Anladım hocam parlaklık sorun olmaz diye düşünüyorum yani parmak izinden ve tozdan iyidir 😅 eğer memnunsanız ve online aldıysanız nerden aldığınızı öğrenebilir miyim hocam?

Saltanat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ramazan
Cihazım
mi 9 se
Konular
0
Anladım hocam parlaklık sorun olmaz diye düşünüyorum yani parmak izinden ve tozdan iyidir 😅 eğer memnunsanız ve online aldıysanız nerden aldığınızı öğrenebilir miyim hocam?
Online almadim tanidik telefoncu vardi. İz birakmiyor gercekten... dedigim gibi baska telefona bakinca mat camdan daha canli geliyor.

Manly

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
4

prowell

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alkın Tolga
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
2
Bu siyah çerçeve tuhaflığını bir türlü anlayamıyorum, Kızılay'da ne kadar telefoncu varsa dolaştım ve bir tane bile çerçevesiz tam ölçülü düzgün kaliteli ekran koruyucu bulamadım. Çerçeve yüzünden ekranın kenarları bariz bir şekilde kırpılmış oluyor ve bazı uygulamalarda bu çok rahatsız edici olabiliyor. Telefon bir yıldır piyasada, Pro'suyla birlikte halihazırda en popüler Android telefonlardan biri ama hala hiçbir yerde tam anlamıyla düzgün ekran koruyucu bulunmuyor, inanılır gibi değil. Coverbros'un methini daha önce de duymuştum ancak yukarıdaki yorumlardan sonra o da soru işareti oluşturdu bende. Direkt Aliexpress üzerinden ya da başka bir yerden verebileceğiniz her türlü tavsiyeye açığım. Herkese güzel günler... angel~~

Manly

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
4
Bu siyah çerçeve tuhaflığını bir türlü anlayamıyorum, Kızılay'da ne kadar telefoncu varsa dolaştım ve bir tane bile çerçevesiz tam ölçülü düzgün kaliteli ekran koruyucu bulamadım. Çerçeve yüzünden ekranın kenarları bariz bir şekilde kırpılmış oluyor ve bazı uygulamalarda bu çok rahatsız edici olabiliyor. Telefon bir yıldır piyasada, Pro'suyla birlikte halihazırda en popüler Android telefonlardan biri ama hala hiçbir yerde tam anlamıyla düzgün ekran koruyucu bulunmuyor, inanılır gibi değil. Coverbros'un methini daha önce de duymuştum ancak yukarıdaki yorumlardan sonra o da soru işareti oluşturdu bende. Direkt Aliexpress üzerinden ya da başka bir yerden verebileceğiniz her türlü tavsiyeye açığım. Herkese güzel günler... angel~~
Çok doğru inatla devam ettiriyorlar şu şeyi. Birde ekranları aynı diye başka telefon koruyucusu satanlar var note 9 pro koruyucusu ama ekranı aynı diye sırf poco x3e satıyor değişik gerçekten

Üst Alt