Yardım Poco X3 NFC Kamera Bulanıklık Sorunu

onurkutukcu87

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
onur
Cihazım
xiaomi
Konular
1
GÜNCELLEMEDEN SONRA AYNI SIKINTI BENDEDE OLMAYA BAŞLADI EU ROM YÜKLEDİM AMA SONUÇ DEĞİŞMEDİ

Huseyinterzi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Mi6
Konular
11
GÜNCELLEMEDEN SONRA AYNI SIKINTI BENDEDE OLMAYA BAŞLADI EU ROM YÜKLEDİM AMA SONUÇ DEĞİŞMEDİ
Ben rom değiştirdim. Sıfırdan kurdum, çekirdek sürümü değiştirdim ama nafile. Bulanık olunca kameraya iki tıklıyorum netleşiyor. Durum donanımsal büyük ihtimal. Nette bu konuda çok şikayet mevcut zaten.

Halispolat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Daha ilerisi
Cihazım
Poco x3 nfc
Konular
4
Ben rom değiştirdim. Sıfırdan kurdum, çekirdek sürümü değiştirdim ama nafile. Bulanık olunca kameraya iki tıklıyorum netleşiyor. Durum donanımsal büyük ihtimal. Nette bu konuda çok şikayet mevcut zaten.
Merhabalar aynı sıkınti bendede mevcut telefoncu yazılımsal dedi. Hemde 4 5 telefoncuya sordum yazılımsal dedi çözüm bulan varmi acaba

Huseyinterzi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Mi6
Konular
11
Merhabalar aynı sıkınti bendede mevcut telefoncu yazılımsal dedi. Hemde 4 5 telefoncuya sordum yazılımsal dedi çözüm bulan varmi acaba
Sorun yazılımsal değil hocam kesinlikle donanımsal. Çünkü kameraya vurduğumda düzeliyor. Zaten internette araştırın yüzlerce şikayet mevcut. İlk defa bir telefonu aldığıma bu kadar pişman oldum. Kamerayla çok işim yok ama olduğunda sürekli sorun yaşıyorum. Sürekli kamera kullanan kişiler için eziyetten başka bir şey değil.

Üst Alt