Mod Poco X3 NFC Hayalet Dokunuş Sorunu Giderme

Adolyer

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco F3
Konular
6
Önce twrp den flashladim olmadı. Sonra modülü yükledim. Telefon ilk açılışta düzelmedi ama bir süre sonra tekrar denediğimde sorun kalmadığını gördüm. İnşallah böyle devam eder.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Antagonist35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi6,PocoX3 NFC
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
2
Sorunu çözülemeyen arkadaşlar için xda sitesinde buludugum alternatif modül.

Ekli dosyalar

• Touch-Improvements_Magisk.zip
    3,1 KB · Görüntüleme: 19

Adolyer

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco F3
Konular
6
Buradaki dosyaları denedim. Bir anlık düzelme oluyor ama bir süre sonra sorun tekrar devam ediyor. İşe yarar kalıcı bir çözüm bulamadım.

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Buradaki dosyaları denedim. Bir anlık düzelme oluyor ama bir süre sonra sorun tekrar devam ediyor. İşe yarar kalıcı bir çözüm bulamadım.
Hangi romdasiniz hocam ben buradaki modül ve en yeni romlarla sorunu çözdüm bende çok sık olmuyordu zaten ara sıra yapıyordu ama şuan hiç yapmıyor birde tabi panel tipiniz nedir benim ki sorunun daha az rastlandığı Huaxing panel sizinki tianma ise belkide o yüzden sorununuz çözülmüyor

Mi 10 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adolyer

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco F3
Konular
6
Hangi romdasiniz hocam ben buradaki modül ve en yeni romlarla sorunu çözdüm bende çok sık olmuyordu zaten ara sıra yapıyordu ama şuan hiç yapmıyor birde tabi panel tipiniz nedir benim ki sorunun daha az rastlandığı Huaxing panel sizinki tianma ise belkide o yüzden sorununuz çözülmüyor

Eu rom 12.0.9 versiyonundayım. Gene eu rom son versiyonda da denedim olmadı. Panel bilgisine de ulaşamadım. Çekirdek sürümüne tıklıyorum olması gereken yerde sadece imein bilgisi filan var. *#*#284#*#* yapıyorum hiç bir dosya oluşturmuyor. Çözemedim bir türlü.

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Eu rom 12.0.9 versiyonundayım. Gene eu rom son versiyonda da denedim olmadı. Panel bilgisine de ulaşamadım. Çekirdek sürümüne tıklıyorum olması gereken yerde sadece imein bilgisi filan var. *#*#284#*#* yapıyorum hiç bir dosya oluşturmuyor. Çözemedim bir türlü.
bakmanın farklı bir yöntemi vardı biraz araştırıp size söyleyebilirim şuan aslında problemli romdasiniz android 11 de sanırım sorun tamamen ortadan kalkıyor

Adolyer

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco F3
Konular
6
bakmanın farklı bir yöntemi vardı biraz araştırıp size söyleyebilirim şuan aslında problemli romdasiniz android 11 de sanırım sorun tamamen ortadan kalkıyor

Mi 10 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildip

Device info uygulaması ile root kullanarak öğrendim. Malesef tianma panel çıktı

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Device info uygulaması ile root kullanarak öğrendim. Malesef tianma panel çıktı
Tianma panel maalesef en çok sorunu veren panel hocam belki de bu yüzden çözülmüyor ama android 11 ve burada ki modülleri deneyebilirsiniz bende de daha önce android 10 versiyonunda oluyordu hafta da 1 veya 2 haftada 1 sonrasında android 11 e geçip burada ki modülü de yükleyince uzun zamandır hiç denk gelmedi 1-2 defa da rom değiştirdim şuan da 12.5.4 Promeo Mod Endonezya romundayim

Adolyer

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco F3
Konular
6
Tianma panel maalesef en çok sorunu veren panel hocam belki de bu yüzden çözülmüyor ama android 11 ve burada ki modülleri deneyebilirsiniz bende de daha önce android 10 versiyonunda oluyordu hafta da 1 veya 2 haftada 1 sonrasında android 11 e geçip burada ki modülü de yükleyince uzun zamandır hiç denk gelmedi 1-2 defa da rom değiştirdim şuan da 12.5.4 Promeo Mod Endonezya romundayim

Eşimin telefonunda EEA 12.5.5 rom kurdum. Biraz daha stabil gibi. Ama benim telefonda da eşimin telefonunda da kendi kendine basma sorunu yok. 1 -2 kere yaptı onu sadece. Benim derdim multi touch sorunu. 4-5 parmakta sorun yok. Ama 6. parmaktan sonra sapıtıyor. Telefonu yeniden başlatınca düzeliyor fakat 15-20 dk sonra gene aynı. Normal kullanımda hiç bir sıkıntı olmuyor ama pubg gibi bir oyun oynayınca farkı anlıyorsun. Oynamaya engel olacak bir durum yok ama genede insanı rahatsız ediyor.

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Eşimin telefonunda EEA 12.5.5 rom kurdum. Biraz daha stabil gibi. Ama benim telefonda da eşimin telefonunda da kendi kendine basma sorunu yok. 1 -2 kere yaptı onu sadece. Benim derdim multi touch sorunu. 4-5 parmakta sorun yok. Ama 6. parmaktan sonra sapıtıyor. Telefonu yeniden başlatınca düzeliyor fakat 15-20 dk sonra gene aynı. Normal kullanımda hiç bir sıkıntı olmuyor ama pubg gibi bir oyun oynayınca farkı anlıyorsun. Oynamaya engel olacak bir durum yok ama genede insanı rahatsız ediyor.
demek istediğinizi anladım Pubg de bazen sapitma olayını söylüyorsunuz çok fazla ekrana dokununca sanırım o hepsinde var bende ara sıra hala bile olur cihazı ilk aldığım zamandan beri olan birşey ama sadece pubg de başıma geldi :)

Üst Alt