Mod Poco X3 NFC Hayalet Dokunuş Sorunu Giderme

frestyle025

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Poco x3 NFC
Meslek
Kamu
Konular
5
piruz20, Çok memnunum fakat bu memnuniyetim eşekten inip ata binmek gibi de olabilir çünkü global 12.5.3 tam bir felaketti mind editionun yarı hızında ve takılmalarla dolu bir romdan buna geçiş yapınca büyük fark yaşadım ve gayet memnunum ghost touch sorununu bununla çözebilirsek sıkılana kadar kalırım durum stabil açıkcası :) siz hangi yönden beğenmediniz ?

piruz20

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
HÜSEYİN
Cihazım
XİAOMİ POCO X3
Konular
13
piruz20, Çok memnunum fakat bu memnuniyetim eşekten inip ata binmek gibi de olabilir çünkü global 12.5.3 tam bir felaketti mind editionun yarı hızında ve takılmalarla dolu bir romdan buna geçiş yapınca büyük fark yaşadım ve gayet memnunum ghost touch sorununu bununla çözebilirsek sıkılana kadar kalırım durum stabil açıkcası :) siz hangi yönden beğenmediniz ?
Türkçe karakterler sıkıntılı menüde bildirim çubuğunu sola çekince gelen çince yazılar ayarlarda bulunan tek sayfa dahi olsa İngilizce yazılar hoşuma gitmedi bir bütünlük yok romda.Evet akıcı ve batarya performansı gayet keyifli ama görsel olarakta göze hitap etmeli diye düşünüyorum.

frestyle025

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Poco x3 NFC
Meslek
Kamu
Konular
5
piruz20, Şimdi denedim de hiçbir yerde Türkçe karakter sorununa rastlamadım tüm Ş,Ç,İ,Ü,Ğ harfleri normal, tek sayfa ingilizce yazılı ekran sadece geliştiri seçeneklerini açmak için girdiğimiz ekran zaten hiç kullanmıyorum, sola çekmeyi de denedim yardımcı ekran uygulama kasasını diyorsunuz sanırım inanın ondan o kadar nefret ediyorum ki romu yükler yüklemez onu kapatıyorum zaten o yüzden hiç fark etmemişim bile :) Bunun dışında zevkler tabi ki tartışılmaz ama sadelik ve stabillik olarak hoşuma gitti Türkçe karakter kesinlikle yok onun neden sizde olduğunu anlamadım.

piruz20

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
HÜSEYİN
Cihazım
XİAOMİ POCO X3
Konular
13
piruz20, Şimdi denedim de hiçbir yerde Türkçe karakter sorununa rastlamadım tüm Ş,Ç,İ,Ü,Ğ harfleri normal, tek sayfa ingilizce yazılı ekran sadece geliştiri seçeneklerini açmak için girdiğimiz ekran zaten hiç kullanmıyorum, sola çekmeyi de denedim yardımcı ekran uygulama kasasını diyorsunuz sanırım inanın ondan o kadar nefret ediyorum ki romu yükler yüklemez onu kapatıyorum zaten o yüzden hiç fark etmemişim bile :) Bunun dışında zevkler tabi ki tartışılmaz ama sadelik ve stabillik olarak hoşuma gitti Türkçe karakter kesinlikle yok onun neden sizde olduğunu anlamadım.
Şu an Endonezya 12.0.5 yetim sıkılırsam geçtiğinde atayım sana ekran görüntülerini hocam.Muhtemelen romu kurarken hata yapmış olabilirim.

hasankasabara

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
İç Güvenlik
Konular
47
hayalet ekran değil de hayalet dokunuş daha doğru olur sanki hocam :)
aklım karışmış hocam şimdi farkına vardım teşekkür ederim bu arada modül ve zip gerçekten işe yarıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konu ghost screen diyor , dosyalar ghost touch benim de kafam karıştı
düzenledim hocam benimde kafam karıştı :D

hasankasabara, Merhaba öncelikle teşekkürler konu için, multi touch tester programı var play store'da acaba test ettiniz mi kaç parmak algılıyor ?

piruz20, denediniz mi işe yarıyor mu acaba :)

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-11-10-00-13-22-942_com.the511plus.MultiTouchTester.jpg
    Screenshot_2021-11-10-00-13-22-942_com.the511plus.MultiTouchTester.jpg
    123,2 KB · Görüntüleme: 11

frestyle025

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Poco x3 NFC
Meslek
Kamu
Konular
5
piruz20, Muhtemelen bir eksiklik olmuş olabilir sadelikten yana iseniz benim kullandığım şekilde bir kere denemenizi tavsiye ederim geçtiğiniz zaman haber verirseniz :)
hasankasabara, Yarın deneyeceğim fırsat bulursam inşaallah, kanayan bir yaranın çözümü olacak eğer sürekli düzgün çalışmaya devam ederse ,emeğine sağlık :)

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
Teşekkürler hocam. Benim de başıma geliyor. Şimdi modülü kurdum. Bakalım sonuç ne olacak.

Üst Alt