Yardım poco x3 nfc güncelleme yaptım yardım

sleepyghost

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
xiaomi poco x3
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
bilmiyorum
Telefon Modeli
poco x3 nfc
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar merhaba poco x3 nfc cihazım var uzun süre önce imei atılmıştı ben çok anlamıyorum twrp yüklü telefonda saçma sapan bir şeyler çalışmamaya başladı ben de güncelleyim imei giderse bi daha attırırım diye miui güncelledim sonra telefon fastboot ekranında kaldı açılmamaya başladı twrp ye giriyorum no os installed diyor nasıl olduysa işletim sistemi silinmiş bunu tam anlayamadım burda bahsi geçen işletim sistemi neydi ne silindi, her neyse şu an telefon zaten açılmıyor ve ne yapabilirim şu an herhangi bir işlem yapmadım üstüne eski haline döndürebilir miyim imei kesin gitti mi şuan?

sleepyghost

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
xiaomi poco x3
Konular
1
bu sefer de böyle kaldı twrp ya da miflash sürümleriyle falan alakası var mı bunun neden olmuyor
bu arada az önce fastboot ekranında bi görsel vardı tekrar denemek için çıkartıp fastboota aldım sadece fastboot yazısı var ekran değişti

Ekli dosyalar

• asdd.png
    asdd.png
    27,9 KB · Görüntüleme: 6
Oyla:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
özelden yazıorum 15 dk vaktim var yardımcı olmaya calısayım

Oyla:

sleepyghost

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
xiaomi poco x3
Konular
1
Aynı problemi yaşayabilecekler için son durum paylaşayım bu şekil takılı kalmışken birden flashlamaya devam etti sonrasında error verdi telefon reboot oldu ve şu an çalışıyor dosyalarım da duruyor. Ayarlardan baktığımda imei numarası da aynı şekilde duruyor bir sıkıntı yok gibi şimdilik yardımlarınız için teşekkürler
bu sefer de böyle kaldı twrp ya da miflash sürümleriyle falan alakası var mı bunun neden olmuyor
bu arada az önce fastboot ekranında bi görsel vardı tekrar denemek için çıkartıp fastboota aldım sadece fastboot yazısı var ekran değişti

Oyla:

Tunga

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Semih
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
1
Merhabalar pocox3 nfc cihaz surekli yeniden basliyor ve fastboot girilmiyor ne yapicam

Ekli dosyalar

• IMG-20221227-WA0000.jpeg
    IMG-20221227-WA0000.jpeg
    803,5 KB · Görüntüleme: 1
Oyla:
Üst Alt