Rom Poco X3 NFC Global Stable ROM V12.5.5.0.RJGMIXM + MOD (Promeo)

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
bitexx, en çok merak ettiğim Endonezya android 10 sürümlerinden MIUI baslaticili bir rom yok mu ? Ben mi göremedim yoksa ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bergee, miui mind 12.09 kullanabilirsiniz
Android 10 Endonezya sürümlerine Mod yapan çok yok sanırım hocam ben Android 10 endonezya kullandım hep ama modlusunu kullanmadım sonrasında yine stock Android 11 Endonezya ya geçtim ki modlu android 11 Endonezya görene kadar Promeo çok kurcalamıyor romu sadece debloat ve Ufak tefek eklentiler yapiyor MIUI başlatıcı olsun 90hz olsun gibi

M2011K2C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Turko31

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
10t/note 10 pro
Meslek
Emniyet mensubu
Konular
3
bitexx, android 11 Endonezya rom premeo çok verimli değil denildi o yüzden hiç kurmadım

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
bitexx, android 11 Endonezya rom premeo çok verimli değil denildi o yüzden hiç kurmadım
Hocam ne beklediginize bağlı uzun yıllardır rom vs kurarım hem pil iyi olsun hem performanslı olsun vs gibi durumlar söz konusu değil genel itibari ile Promeo 12.5.4 romu Endonezya romunun debloat edilmiş hali ve Ufak tefek şeyler eklenmiş içine ben kendimde ekstra kullanmadım şeyleri debloat ederek kaldırdım pil konusunda ben 90hz kullanıyorum 7 saat civarı ekran suresi alıyorum ki bana yetiyor oyun vs sadece pubg oynarım o da öyle ahım şahım değil 2 el atsam sıkılırım performans konusunda beni tatmin ediyor akıcılık konusunda zaten gerçekten güzel pil konusunda da memnunum herhangi bir Bug felanda söz konusu değil demek ki beklentilerimi karsiliyor belki de beklentilerim çok yüksek değil bilemiyorum :)

M2011K2C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Turko31

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
10t/note 10 pro
Meslek
Emniyet mensubu
Konular
3
bitexx, peki linkini paylaştığın sürüm demi ?

Üst Alt