MIUI 12.5 Poco X3 NFC - Global Stabil V12.5.1.0.RJGMIXM İndirme Bağlantıları

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
batuuwq0, Önce APK olarak dobra da 23 sürümünü twrp üzerinden yükleyin 👍
üzerimdeki tedirginlikler attıldığına ve sizler sayesinde romu atmayı öğrendiğime göre rom değiştirme işine girsemmi :D bilemedim dd

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Muhammed6034, Tedirginliğe gerek yok,yarın bl kilit açılıyor benim,bir rom yükleme videosu çeker konusunu açarım birebir uygularsinız...

turquoise.ht

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Necati
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
1
Bugün 12.5 Global flashladım, temiz kurulum yaptım. Arayüzde herhangi bir akıcılık problemiyle karşılaşmadım şimdiye kadar. Göresellik olarak bildirim çekmecesi daha güzel bir şekle bürünmüş. Şimdilik iyi. Kasılma problemi yaşayan arkadaşlar temiz kurulum denemeli. Oyun performansı olarak birşey diyemem, oyun oynamıyorum.

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Bugün 12.5 Global flashladım, temiz kurulum yaptım. Arayüzde herhangi bir akıcılık problemiyle karşılaşmadım şimdiye kadar. Göresellik olarak bildirim çekmecesi daha güzel bir şekle bürünmüş. Şimdilik iyi. Kasılma problemi yaşayan arkadaşlar temiz kurulum denemeli. Oyun performansı olarak birşey diyemem, oyun oynamıyorum.
👍

Josue35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Xiaomi Mİ 13
Meslek
Türk Telekom CBS
Konular
8
güncellemeden sonra 3 parmak ss özelliği aktif olduğu halde işe yaramıyor. Sorunu çözen var mı ?

Bylive

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamdi
Cihazım
Poco x3
Konular
1
Merhaba Arkadaşlar Resmi bir şekilde Artık Poco X3 icin 12.5 yazılım miui tarafından yayınlandı Global Stock Rom olarak aşağıdaki linkten indirim twrp uzerınden kurabilirsiniz

1) Global Stock rom OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Yada aşağıdaki Ota bağlantı linkinden dosyayı indirip, cihaz içinde güncelleme bölümünden dosya yolunu göstererek yükleyebilirsiniz.
2)Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

[Sistem]
  • Yeni: Hareketlere yanıt artık anında.
  • Yeni: 20 kat daha fazla işleme gücüyle artık ekranınızda görebileceklerinizin çok az sınırı var.
  • Yeni: Özel cihaz modeli ayarlarıyla, yükseltmeden sonra herhangi bir telefon daha hızlı hale gelir.
  • Optimizasyon: MIUI daha hafif, daha hızlı ve daha dayanıklı hale geldi.
  • Android Güvenlik Yaması Temmuz 2021'e güncellendi. Artan sistem güvenliği.
[Notlar]
  • Yeni: Karmaşık yapılarla zihin haritaları oluşturun.
  • Yeni: Karalama ve eskiz için yeni araçlar.
  • Yeni: Konturları otomatik olarak ayarlamak için bir çizime basın ve basılı tutun.
  • Yeni: Hareket kısayolu artık her yerde notlar, görevler ve alıntılar oluşturmanıza olanak tanır.
  • Yeni: Alıntılar, metni, URL'leri ve görüntüleri birkaç basit dokunuşla Notes'a kaydeder.
  • Yeni: Dinamik düzenler Notes'taki tipografiyi yeni bir düzeye taşıyor.
  • Yepyeni Notlar.

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.
Ota ile nasıl guncellerim twrp yüklü biraz aciklarmisiniz

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130

Bylive

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamdi
Cihazım
Poco x3
Konular
1
Hard reset atın düzelir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Twrp üzerinden install diyip yükleme yapabilirsiniz önce dosyayı telefona atmanız lazım tâbi
Guncelleme telefona geldi indirdim twrp menusune yonlendiriyor ve orda dosya ismini bulamadim.aslinda buldum bir zip dosyasi o mu degilmi emin olamadim otacraters.zip adina benzer bir dosya sistem klasörünün icindeydi galiba

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Guncelleme telefona geldi indirdim twrp menusune yonlendiriyor ve orda dosya ismini bulamadim.aslinda buldum bir zip dosyasi o mu degilmi emin olamadim otacraters.zip adina benzer bir dosya sistem klasörünün icindeydi galiba
Tereddütte iseniz tekrar indirin sorun yaşamayın

Üst Alt