Sohbet Poco X3 NFC Ekran Süresi Paylaşımı

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Telefonu bugün aldım şarjım şu an 19 13-14 gibi şarja takacağım. %100 olduğunda çekeyim mi yoksa sabaha kadar dursun mu
100 olduktan sonra 30 dk daha dursun sonra çekebilirsiniz Hayırlı olsun cihazınız

erenexx06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Not 8 pro
Konular
4
2 şarj sonunda batarya iyice iyileşmeye başladı. 37 saat bekleme süresi, %50 veya biraz daha fazla parlaklık, 120 hz ve wifi mobil veri karışık olarak 7,5 saat ekran süresi aldım. Kalan %10..
o programın adı ne ben bulamadım

tomjery

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tom jery
Cihazım
J7
Konular
1
Poco x3 nfc, KVK Olanı xiaomi turkiye garantili Olandan alacağım, Herhangi bir müdahale rom atma , root yapma işlemi yapmayacağım. Ekran Süresi ( Şarj Ne durumda, Kronik Sorunları Varmı? Benim için Bataryası Önemli, Birde Sar değeri düşüklüğü Veya Poco Yerine Önereceğiniz Farklı Marka Model Cihaz Varmı ?

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Poco x3 nfc, KVK Olanı xiaomi turkiye garantili Olandan alacağım, Herhangi bir müdahale rom atma , root yapma işlemi yapmayacağım. Ekran Süresi ( Şarj Ne durumda, Kronik Sorunları Varmı? Benim için Bataryası Önemli, Birde Sar değeri düşüklüğü Veya Poco Yerine Önereceğiniz Farklı Marka Model Cihaz Varmı ?
Rom root ile uğraşmayacaksanız Bataryada önemli ise Samsung M51 öneririm

tomjery

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tom jery
Cihazım
J7
Konular
1
Rom root ile uğraşmayacaksanız Bataryada önemli ise Samsung M51 öneririm
M51 Zaten ÖN planda idi Ancak Vücut Sar Değeri 1.45 W/KG Bundan dolayı Kararsız Kaldım, Ne kadarda üst limit altında olsada Sar değeri yüksek geldi.

Baş Kısmı 0.61 W/KG Zaten telefonu kulağıma Götürdüğüm Yok Kulaklıkta kullanırım Yani bas kısmı benim için önemli değil Ama Vücut Kısmında 1.45 W/KG Yüksek Geldi.

tomjery

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tom jery
Cihazım
J7
Konular
1
M51 Zaten ÖN planda idi Ancak Vücut Sar Değeri 1.45 W/KG Bundan dolayı Kararsız Kaldım, Ne kadarda üst limit altında olsada Sar değeri yüksek geldi.

Baş Kısmı 0.61 W/KG Zaten telefonu kulağıma Götürdüğüm Yok Kulaklıkta kullanırım Yani bas kısmı benim için önemli değil Ama Vücut Kısmında 1.45 W/KG Yüksek Geldi.
Biraz daha bekleyecem Bakalım Güncelleme Alanlar ilerleyen Süreçte Kullanıcı deneyimlerine göre alacağım pocoyu ( Vücut Sar Değeri 1 W/KG Altı olanlar Tercihim Ama Miui Arayüzü Hep Sorunlu diyorlar Yetkili Garanti Servisleri Çok ilgisiz diyorlar.

gk.gorkem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
6
Ekran görüntüsü attığım ArrowOS , diğer aosp romlarda iyi olacaktır miui ye göre. Bootloader kilidiniz açık mı?
hocam bu romu hangi kernel ile kullandınız? arrow üzerine stormbreaker v4 kursam sorunsuz çalışır dimi? bir de oyun vs uğraşmıyorum. film ve video ve sosyal medya dışında pek kullanmıyorum cihazı. Yani benim için önemli olan kısım ekran süresi ve kaç gün dayandığı. Bunlar göz önünde bulundurularak ne önerirsiniz?

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
hocam bu romu hangi kernel ile kullandınız? arrow üzerine stormbreaker v4 kursam sorunsuz çalışır dimi? bir de oyun vs uğraşmıyorum. film ve video ve sosyal medya dışında pek kullanmıyorum cihazı. Yani benim için önemli olan kısım ekran süresi ve kaç gün dayandığı. Bunlar göz önünde bulundurularak ne önerirsiniz?
Ben storm, optimus vs bir çok kernel ile kullandım,genel olarak storm ağırlıklı.. Şuan evox dayım ve optimus kullanıyorum. Tüm kernelleri kullanabilirsiniz hepsi sorunsuz çalışacaktır. ArrowOS sade bir rom, bahsettikleriniz göz önüne alındığında tüm aosp romlar ihtiyacınızı karşılayacaktır(stabil olduktan sonra). Özelleştirme istemiyorsanız sade bir sistem kullanmak istiyorsanız tercih edebilirsiniz.

58YİGİDO58

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Poco x3
Konular
1
Arkadaşlar ben telefonu hep 60hz de kullanıyorum oyun oynamam. Bu aralar cok gidiyor nedendir anlamadım. Bi kere daha böyle olmuştu bi kac hafta önce sıfırladım düzeldi. Bugün tekrar sıfırladım ama durum böyle. Şarjım hep kısık , karanlık modda vb. . Benim gibi bu durumu yaşayan var mı
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt