MIUI 12 POCO X3 NFC - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.0.7.0.RJGEUXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

Unforgettable

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yılmaz
Cihazım
X3 nfc
Konular
1
Bu romu kullananlar memnunmu acaba romdan?
Hocam android 11. İlk geldiği zaman sorunluydu cihaz da sürekli yeniden başlatma hatası oluyordu bu gün ise o daha önceki güncelemeden ortaya çıkan problemleri gideren yeni bir yama yayınlandı yükledim ge şimdilik bir problem yok telefon daha önce geçişleri keskin yapıyordu şuan ise geçişler akıyor böyle çok daha güzel olmuş yeni sürümler iyi olsa da olmasa da eski sürümden çoğu zaman daha iyi oluyor güncelleme yapılmasını tavsiye ediyorum her zaman

omerfarukysar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
85
Hocam android 11. İlk geldiği zaman sorunluydu cihaz da sürekli yeniden başlatma hatası oluyordu bu gün ise o daha önceki güncelemeden ortaya çıkan problemleri gideren yeni bir yama yayınlandı yükledim ge şimdilik bir problem yok telefon daha önce geçişleri keskin yapıyordu şuan ise geçişler akıyor böyle çok daha güzel olmuş yeni sürümler iyi olsa da olmasa da eski sürümden çoğu zaman daha iyi oluyor güncelleme yapılmasını tavsiye ediyorum her zaman
endonezya romdan buna geçtim. Bakalım 1 hafta sonra yorumlarımı yaparım rom hakkında

NeSSeN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
0
Bende bu Rom a geçtim şuanda 3 . Günümdeyim herhangi bi kapanma yaşamadım APK kurma, batarya ,akıcılık gayet güzel bi kaç problem yaşadım sizinde bilginiz olsun YouTube Vanced kuramadım bi türlü Vanced Manager den sadece YouTube müziği kurabildim APK kurmaya çalıştım başaramadım ama sonra YouTube Vanced in eski bir sürümü ve micor g nin eski sürümünü kurdum şuanda rahat bir şekilde kullanıyorum evet bildirimler biçimsiz ama beni irite etmiyor bir diğer ufak problem ekran ı açıp sonra kilidi açınca ufak bi animasyon hatası oluyor ama zamanla düzelecek şeyler bunlar kamerası problemsiz onu da ekleyeyim yani memnunum

Recai74

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recai
Cihazım
Lg g3
Konular
34
orengafox recovery ile yüklemeue çaliştım hata verdi sonlarda fail yazdı

Recai74

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recai
Cihazım
Lg g3
Konular
34
Tam sona yaklaşırken hata verdi sonra sistem çöktü format data yaptım olmadı allahtan eu vardı kurdum acıldı

Hucar13

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Poco X3 Nfc
Konular
1
Orangefox recovery'nin beta sürümünü kullanarak flashlayın.

rapsimaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
savaş
Cihazım
redmi note 7
Konular
2
FPS sayacı düzgün calisiyormu birde cod mobilde siyah ekran veriyormu deneyen var mı

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular