MIUI 12 POCO X3 NFC - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.0.6.0.RJGEUXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

Unforgettable

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yılmaz
Cihazım
X3 nfc
Konular
1
batarya performansı nasıl.tespit ettiğin başka bir sıkıntı var mı.tavsiye der misin
Dostum benim yoğun kullanımda 12 13 saatti görüyor ama animasyonlar cidden çok biçimsiz onu belirtmek isterim ama genel olarak güzel akıcı bir güncelleme tavsiye ederim bende ki versiyon android 11 tabanlı 12.0.7.0 dostum 12.0.6.0 olan çok sıkıntılıydı haberin olsun

siretvan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bedir
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
2
nasıl yükledin.12.0.6 yo otadan demiştin.07 yi nasıl yükledin

Unforgettable

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yılmaz
Cihazım
X3 nfc
Konular
1
nasıl yükledin.12.0.6 yo otadan demiştin.07 yi nasıl yükledin
Dostum o da ota dan geldi tam fastboot üzerinden yüklemeyi düşünüyordum ki bi baktım ota dan geldi 0.7 güncellemesi de ama şuan geri çekilmiş durumda yani güncelleme poco model telefonlar fiyat performans olarak üst düzey de ama poco model telefonlardan daha düşük olanlar bile bunlardan daha iyi performans veriyor buda yazılımdan kaynaklı maalesef ki poco model telefonlar yazılım yönünden redmi birde mi serisine göre çok ezik kalıyor almak isteyenler bunu göz önünde buldurmalı diye düşünüyorum

verydark2489

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim uğur
Cihazım
mi mix
Konular
1
Merhabalar bendeki Poco X3 NFC telefonda MIUI Sürümü MIUI by xiaomi.eu 12.0.8 Stabil 12.0.8.0 (QJGMIXM) görünüyor. Telefona ( ) yüklemek istiyorum. Ama kurduğum çok fazla uygulama var. Bunu kurarsam telefon sıfırlanacak mı ? yoksa güncelleme mi olacak ? yardımlarınızı rica ediyorum.

baaydin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Aydın
Konular
3
sıfırlamaya mecbursun, yoksa telefon açılmaz sürekli reboot yapar.

Üst Alt